DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.04.42
Головна » 2016 » Листопад » 15 » Volkswagen визнав, що деякі автомобілі Audi обманювали екологічні тести на CO2
12.00.24
Volkswagen визнав, що деякі автомобілі Audi обманювали екологічні тести на CO2

      На початку місяця з'ясувалося, що Audi теж фальсифікувала дані про викиди шкідливих речовин двигунами її автомобілів. І тепер концерн Volkswagen, до складу якого входить Audi, підтвердив, що деякі автомобілі цього бренду були обладнані програмним забезпеченням, здатним спотворювати результати тестів на кількість викидів CO2.

Як відзначають в Volkswagen, під час проведення тестів на кількість викидів шкідливих речовин «адаптивні програми перемикання передач можуть призводити до некоректних і невідтворюваних [при звичайному режимі експлуатації] результатів». У компанії додали, що Audi надала всю доступну технічну інформацію про це ПЗ Федеральному управлінню автомобільного транспорту Німеччини, яке проводить розслідування.

Нагадаємо, фальсифікацію результатів тестів виявила Каліфорнійська рада з атмосферних ресурсів (CARB). Спеціалізоване ПО автоматичної коробки передач дозволяло виявляти проведення тестових випробувань на стенді. При цьому імітується повільний рух, а рулювання не провадиться. При виявленні такого тестового режиму роботи ПО активовано спеціальний режим роботи зі зменшеним рівнем викидів діоксиду вуглецю і оксидів азоту, ніж при звичайній роботі. Але в тестуванні CARB використовувалося обертання рульового колеса, що призвело до відключення зазначеного режиму роботи і розкрило шахрайство Audi. ПО деактивувало режим зниженого обсягу викидів при повороті рульового колеса на 15 градусів в будь-яку сторону.

Слід зазначити, що вказане ПО застосовувалося в автомобілях як з дизельними, так і з бензиновими двигунами вже після скандалу, що розгорівся в минулому році скандалу з дизельними двигунами Volkswagen. Автовиробник не уточнює, які саме моделі Audi використовували дане програмне забезпечення. За даними The Wall Street Journal, ПО встановлювалося на преміумні седани і спортивні автомобілі.

Джерело: The Verge
Переглядів: 139 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: