DVI

Субота, 24.02.2018, 09.59.04
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Audi теж фальсифікувала дані про викиди шкідливих речовин двигунами її автомобілів
10.00.05
Audi теж фальсифікувала дані про викиди шкідливих речовин двигунами її автомобілів

      Восени минулого року вибухнув скандал, коли з'ясувалося, що Volkswagen шахрайським шляхом занижувала дані про шкідливі викиди в атмосферу, виробленими деякими її дизельними двигунами. Тепер же з'ясувалося, що подібним чином спотворювала інформацію і компанія Audi, що входить в VW-Group.

Так, Каліфорнійська рада по атмосферним ресурсам (CARB) виявив нові факти маніпулювання даними про викиди при проведенні тестів. Відповідне ПО виявлено в автомобілях Audi близько чотирьох місяців тому, але ні регулятор, ні Volkswagen з Audi не робили ніяких заяв з цього приводу.

За даними джерела, ПО автоматичної коробки передач на автомобілях Audi дозволяло виявляти проведення тестових випробувань на стенді. При цьому імітується повільний рух, а рулювання не провадиться. При виявленні такого тестового режиму роботи ПО активовано спеціальний режим роботи зі зменшеним рівнем викидів CO2, ніж при звичайній роботі. Причому, це ПО застосовувалося в автомобілях як з дизельними, так і з бензиновими двигунами. Але в тестуванні CARB використовувалося обертання рульового колеса, що призвело до відключення зазначеному режиму роботи і розкрило шахрайство Audi. ПО деактивовано режим зниженого обсягу викидів при повороті рульового колеса на 15 градусів в будь-яку сторону.

Використання даного ПЗ тривало в компанії до травня 2016 року, хоча після скандалу з дизельними двигунами Volkswagen пройшло вже кілька місяців.

Джерело: Engadget
Переглядів: 206 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: