12.33.35
Відображення людей на очному яблуку допоможуть разкривати злочин
Відображення людей на очному яблуку допоможуть разкривати злочин
      В фільмах методику встановлення осіб за їх відображенню в очах використовували дуже давно, наприклад в тому ж Твін Пікс 20+ річної давності. У CSI теж траплялися подібні серії коли кілька пікселів до того ж збільшували в сотні разів і роздивлялися в них найдрібніші подробиці.  Реальність нарешті наздогнала телебачення, і вже доступні перші алгоритми, що дозволяють відновити обличчя людей по їх відображенню в очах, навіть на фотографіях щодо невисокої якості.

Власне крім зображення з прикладом цікавих подробиць поки не дуже багато. Відомо лише що в даному екперементі використовувалася камера з 39-мегапіксельною матрицею, що не така вже рідкість на даний момент, адже подібними матрицями почали оснащувати навіть смартфони. 
< param name = " wmode " value =" opaque "> < param name =" allowFullScreen " value = " true "> < embed allowfullscreen = " true " allowscriptaccess = " always " height = " 360 " src = " http://www.youtube.com/v/3uoM5kfZIQ0 " type =" application/x - shockwave - flash " width =" 640 ">  
Переглядів: 233 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close