DVI

Понеділок, 19.02.2018, 11.32.00
Головна » 2016 » Грудень » 15 » Відкликане оновлення watchOS 3.1.1 «окірпічіло» кілька годинників Apple Watch Series 2
16.00.36
Відкликане оновлення watchOS 3.1.1 «окірпічіло» кілька годинників Apple Watch Series 2
      Одночасно з оновленням macOS Sierra 10.12.2, в якому пропало відображення часу автономної роботи ноутбука до повного розряду батареї, компанія Apple випустила і нову версію мобільної watchOS 3.1.1 для своїх розумних годинників Apple Watch Series 1 і Series 2.

Оновлення watchOS 3.1.1 не містить істотних нововведень в плані функціональних можливостей. В основному воно виправляє виявлені помилки. Нововведенням можна назвати хіба що впровадження додаткових емодзі. Але, як і в разі macOS Sierra 10.12.2, з оновленням watchOS 3.1.1 щось пішло не так. Причому, проблема виявилася настільки суттєвою, що компанія Apple була змушена відкликати це оновлення. Деякі користувачі зіткнулися з ситуацією, коли їх розумні годинники стають непридатними для подальшої експлуатації. Після установки оновлення на екрані відображається червоний знак оклику і посилання на сторінку допомоги на сайті Apple. З зазначеною проблемою зіткнулися тільки власники пристроїв Apple Watch Series 2.

Тим користувачам Apple Watch, чиї пристрої після поновлення стали непридатні до використання, на сайті підтримки Apple рекомендують зробити жорстке перезавантаження, затиснувши обидві бічні клавіші на корпусі годинника на 10 секунд. Якщо це не допомогло, слід звернутися в магазини Apple Store або авторизовані сервісні центри.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 141 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: