DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.51.46
Головна » 2016 » Грудень » 14 » У macOS Sierra 10.12.2 пропало відображення часу автономної роботи ноутбука до повного розряду батареї
17.30.26
У macOS Sierra 10.12.2 пропало відображення часу автономної роботи ноутбука до повного розряду батареї
      Вчора, 13 грудня, компанія Apple випустила чергову версію macOS Sierra під номером 10.12.2. Вона включає в себе безліч виправлень і поліпшень, спрямованих на підвищення стабільності роботи системи в цілому. У той же час оновлення позбавлене однієї корисної можливості, властивої попереднім версіям ОС. Йдеться про функції, що дозволяє при необхідності дізнатися передбачуваний час автономної роботи пристрою до повного розряду батареї.

Компанія Apple ніколи публічно не пояснювала, як працює цей алгоритм, проте раніше у користувачів не виникало з цим ніяких проблем. І все ж в останньому оновленні ця можливість зникла. Через що розробники вирішили прибрати цю функцію - поки точно невідомо. Є припущення, що це рішення може бути пов'язано з недавніми скаргами власників нових ноутбуків MacBook Pro. Нагадаємо, не так давно в мережі почали з'являтися скарги на занадто низькі показники автономності нових MacBook Pro.

У числі інших авторитетних оглядачів про проблему з автономністю і некоректною оцінкою часу до повного розряду в нових MacBook Pro повідомляв авторитетний журналіст Уолт Моссберг. За його словами, представники пояснили некоректну роботу алгоритму особливостями нових MacBook Pro. Нібито нові енергоефективні процесори, використовувані в MacBook Pro 2016 року випуску, по-різному витрачають енергію в залежності від конкретних завдань, і алгоритм Apple більше не може об'єктивно оцінювати час, що залишився до розряду акумулятора. Але яким чином видалення цієї функції має вирішити проблему швидкого розряду MacBook Pro 2016 - замість заявлених на папері десяти годин автономності в реальності виходить не більше шести - не зрозуміло. Невже в Apple хтось вважає, що вирішити цю проблему можна шляхом маніпулювання обізнаністю користувачів? (Питання риторичне, якщо що).

До слова, на даний момент є кілька способів повернути можливість перегляду розрахункового часу до розряду акумулятора. Один з них передбачає копіювання системного файлу з попередньої версії macOS в нову. Детально цей спосіб розписує його першовідкривач - один з читачів видання OS X Daily. Ще один варіант - безкоштовний додаток CoconutBattery, що показує відсоток заряду акумулятора, час до його розряду і кількість циклів батареї в рядку меню. Також ця можливість поки зберігається в системному додатку Activity Monitor.

Джерело: The Verge
Переглядів: 138 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: