DVI

Четвер, 18.10.2018, 12.04.42
Головна » 2018 » Лютий » 14 » У минулому кварталі Nokia продала більше смартфонів, ніж Google, HTC, Sony і багато інших
13.17.08
У минулому кварталі Nokia продала більше смартфонів, ніж Google, HTC, Sony і багато інших
      Аналітик IDC окремо опублікував точні дані щодо кількості реалізованих в минулому році смартфонів Google Pixel і Essential Phone. Тепер же аналітики Counterpoint Research розповіли, скільки смартфонів в минулому році зуміла продати компанія HMD Global, якій, нагадаємо, належать права на бренд Nokia на ринку смартфонів і мобільних телефонів.

Отже, згідно зі звітом Counterpoint Research, в четвертому кварталі 2017 року HMD Global відвантажила на ринок 4,4 млн смартфонів Nokia, закріпивши за собою всього 1% ринку і 11 місце в списку найбільших виробників смартфонів. Так, результат не особливо вражає, але, як то кажуть, все пізнається в порівнянні. І в минулому кварталі HMD Global обійшла по поставкам багатьох інших іменитих виробників. Ось список компанії з більш низькими продажами:

HTC;

Sony;

Google;

Alcatel;

Lenovo;

OnePlus;

Gionee;

Meizu;

Coolpad;

ASUS.

Серед інших досягнень HMD Global, пов'язаних з брендом Nokia, в минулому кварталі - лідерство на ринку смартфонів і звичайних мобільних телефонів на ринку В'єтнаму та інших країн Близького Сходу. Крім того, як зазначив партнер Counterpoint Research Ніл Ша, за рік HMD наростила частку звичайних телефонів Nokia до 15% (20,7 млн ​​штук в кількісному вираженні), що робить її лідером в цьому сегменті. Якщо приплюсувати до цього результат в сегменті смартфонів, то вийде, що у Nokia 5% об'єднаного ринку і шосте місце в рейтингу найбільших виробників.

Джерело: Neil Shah i gizmochina
Переглядів: 120 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: