DVI

Середовище, 21.11.2018, 03.36.30
Головна » 2018 » Лютий » 13 » У минулому році Google продала 3,9 млн смартфонів Pixel, а продажі Essential Phone від творця Android трохи не дотягли до 90 тис. штук
17.16.45
У минулому році Google продала 3,9 млн смартфонів Pixel, а продажі Essential Phone від творця Android трохи не дотягли до 90 тис. штук
      Коментуючи підсумки заключній чверті і всього 2017 року початку цього місяця, Google повідомила про дворазове зростання продажів пристроїв, але, як завжди, ніяких точних цифр не надала. Так що дізнаватися ці самі точні цифри доводиться від сторонніх джерел.

За словами старшого аналітика IDC Франсiско Джеронімо, в минулому році Google відвантажила на ринок 3,9 млн смартфонів Pixel. Аналітик підтвердив, що продажі смартфонів Pixel дійсно виросли удвічі в річному вираженні.

При загальному обсягу ринку в 1,5 млрд пристроїв результат Google виглядає вельми і вельми бідним. Втім, навряд чи тут є чому дивуватися, враховуючи нинішню стратегію пошукового гіганта з обмеженою географічною доступністю пристроїв. Простіше кажучи, Google продовжує ігнорувати велику частину світу і продає свої пристрої в дуже обмеженому числі країн.

Втім, на тлі «досягнень» Essential Products Енді Рубіна, яка теж не повідомляє ніяких даних про результати продажів смартфона Essential Phone, результат Google виглядають не таким вже й поганим. За даними IDC, з кінця серпня 2017 року смартфон Essential PH-1 купили близько 88 тис. чоловік.

Нагадаємо, що саме смартфон Essential PH-1 виявився першим носієм дисплея «неправильної» форми з вирізом у верхній частині і крім дизайну виділявся модульностью, незвичайними матеріалами корпусу і флагманськими параметрами. Але в підсумку інтерес до новинки знаменитого Енді Рубіна виявився дуже мізерний. І це при тому, що виробник кілька разів знижував ціну смартфона і робив інші привабливі пропозиції, щоб зацікавити покупця. Втім, якщо згадати, що ще у вересні продажі Essential PH-1 не перевищували 5000 штук, то можна констатувати, що певного ефекту виробникові все ж вдалося добитися.

Джерело: GSM Arena
Переглядів: 111 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: