17.21.56
У 2014 році можуть з’явитися перші комп’ютерні системи, які будуть самостійно навчатись
У 2014 році можуть з’явитися перші комп’ютерні системи, які будуть самостійно навчатись
      За даними ресурсу The New York Times, в 2014 році слід очікувати появи перших комерційних зразків нового типу комп’ютерних чіпів. Вони зможуть не тільки виконувати автоматичні завдання, які зараз вимагають копіткого програмування, але також будуть здатні навчатися на власних помилках.

На даний час у великих технологічних компаніях ведуться роботи над комп’ютерними системами, заснованими на біологічній нервовій системі, особливо, на здатності нейронів реагувати на подразник і з’єднуватися з іншими нейронами. Це дозволяє комп’ютеру збирати нову інформацію при виконанні завдань і відповідним чином пристосовуватися до ситуації на підставі зміни сигналів. У майбутньому ці розробки зроблять можливим створення нового покоління систем штучного інтелекту, які здатні виконувати деякі функції, властиві людям: бачити, говорити, слухати, рухатися, впливати й керувати. Завдяки цьому можна буде істотно просунутися вперед при виконанні таких завдань, як розпізнавання осіб і голосу, навігації і плануванні. В даний час вони все ще знаходяться на початковому рівні.

За словами дослідників, такий підхід дозволить спростити можливість для роботів безпечно переміщатися в реальному світі. Однак ще занадто рано говорити про реалізацію мислення чи свідомості в комп’ютерах.


Переглядів: 232 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close