DVI

Понеділок, 19.03.2018, 08.48.00
Головна » 2016 » Грудень » 20 » Творці Denuvo пояснили, чому прибрали власний DRM-захист з шутера Doom
17.00.33
Творці Denuvo пояснили, чому прибрали власний DRM-захист з шутера Doom
      Минулого тижня ми вже повідомляли про несподівані рішення деяких розробників вилучити VMProtect-технологію Denuvo зі своїх проектів. У той час як Bethesda і id software ніяк не коментують причини своїх дій, в Denuvo порушили мовчання і пояснили, що її антипіратська технологія була видалена, тому що вона «виконав своє завдання зберегти цілісність продукту і убезпечити його від піратства під час початкового вікна продажів» .

Як пояснив один із засновників компанії Denuvo Роберт Ернандес (Robert Hernandez):

 

«Причина проста - Denuvo Anti Tamper була прибрана з Doom, так як мета її використання - убезпечити гру від піратства під час релізного вікна, - була досягнута. Завдяки їй, захист Doom протрималася майже 4 місяці, що є вражаючим досягненням проекту такого високого рівня».


Ернандес також заявив, що чутки про «особливі» компенсації є недостовірними. За словами спів-засновника Denuvo компанія не має будь-яких угод, які пропонують повернення грошей якщо гра була зламана в певний момент після релізу.

 

«Ми не можемо коментувати наші угоди з конкретним покупцем, але ми не маємо жодних домовленостей, які пропонують повернення грошей якщо гра зламана в заявлених тимчасових рамках. Проте, кожен видавець, звичайно ж, має право видалити наш антипіратський захист зі свого продукту, якщо він вважає, що технологія досягла своєї мети в захисті первинних продажів або для цього є інші причини, такі як продаж тайтла на DRM-free платформах».


Судячи з усього, впровадження захисту Denuvo Anti Tamper в проект є не єдиною статтею витрат при використанні даної технології. З великою часткою ймовірності розробники несуть тягар додаткових витрат на технічну підтримку, що включає оновлення й пакети рішення проблем з продуктивністю, що негативно позначається на прибутковості тайтлів і змушує їх відмовлятися від подальшого використання після злому системи і / або істотного падіння продажів.

І незважаючи на те, що самі розробники не позиціонують Denuvo, як систему, яку неможливо зламати, все більше видавців ААА-проектів використовують її в нових проектах. Наприклад, з'явилася в Steam демо-версія близькою до релізу Resident Evil 7 вже містить в собі антипіратську технологію, після чого можна з 100%-ю упевненістю заявляти про те, що вона буде включена в фінальну версію продукту.


Джерело: DSOGaming

Переглядів: 882 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: