DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.41.35
Головна » 2016 » Вересень » 8 » Стала відома причина, по якій вибухають акумулятори смартфонів Samsung Galaxy Note7
16.00.18
Стала відома причина, по якій вибухають акумулятори смартфонів Samsung Galaxy Note7

      Як відомо, компанія Samsung офіційно визнала проблеми з флагманським смартфоном Galaxy Note7 - деякі з випущених екземплярів схильні до займання під час зарядки. Незважаючи на те, що ймовірність зустріти бракований становить незначні 0,000024 (24 апарати на мільйон), виробник готовий замінити кожен з 2,5 млн примірників Galaxy Note7, реалізованих до теперішнього часу. Відповідна програма по заміні Galaxy Note7 вже запущена і може обійтися виробникові в $ 1 млрд.

Тільки вчора ми писали, що в проблемах з Galaxy Note7 винний підрозділ Samsung SDI, який випустив злощасні акумулятори, а сьогодні стала відома точна причина, по якій вони «вибухають».

Отже, як йдеться в офіційній заяві Samsung, опублікованому джерелом, причиною є «вкрай рідкісна помилка на виробництві», яка згодом привела до того, що частина випущених акумуляторів містили дефект. Зокрема, йдеться про виникнення короткого замикання між електродами, яке і призводило до займання.

Зараз компанія Samsung спільно з декількома постачальниками проводить ретельні перевірки нових смартфонів Galaxy Note7, які видаються на заміну старим, щоб уникнути повторення проблеми з акумуляторами в майбутньому.

Джерело задається цілком логічним питанням, відповідь на яке ще належить отримати: в більшості батарей є захисні механізми на випадок перегріву, які автоматично припиняють процес зарядки, але чому вони не спрацювали в разі Galaxy Note7?

Джерело: hardwarezone
Переглядів: 129 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: