DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.25.45
Головна » 2016 » Вересень » 3 » Samsung відкликає близько 1 млн смартфонів Galaxy Note 7 по всьому світу у зв'язку з ризиком загоряння
11.19.06
Samsung відкликає близько 1 млн смартфонів Galaxy Note 7 по всьому світу у зв'язку з ризиком загоряння

      Буквально тільки що на спеціальній прес-конференції компанія Samsung офіційно підтвердила недавні повідомлення про декілька випадків самозаймання смартфонів Galaxy Note7 під час зарядки. Як стверджується, проблема обумовлена дефектом в акумуляторах і зачіпає близько 1 млн смартфонів.


Почалося все кілька днів тому, коли місцеве південнокорейське видання YonhapNews повідомило про припинення поставок смартфонів Galaxy Note7 на домашньому ринку через декілька випадків загоряння пристроїв під час зарядки. Тоді повідомлялося про п'ять випадків. Пізніше Samsung підтвердила факт тимчасового припинення поставок, пояснивши це необхідністю проведення додаткових тестів якості продукції. Пізніше з'ясувалося, що поставки смартфонів Galaxy Note7 зупинені не тільки в Південній Кореї, а й інших країнах. Це, в свою чергу, призвело до вельми несприятливих для компанії наслідків, а саме - ринкова капіталізація гіганта знизився на значні $ 7 млрд.

До теперішнього часу в сервісні центри Samsung вже надійшло 35 скарг на проблеми з перегрівом батареї Galaxy Note7 або її загорянням. В ході спеціального розслідування було встановлено, що причиною є заводський дефект. Тобто, проблема повинна вирішитись шляхом заміни батареї.

Як вже зазначалося вище, в відкликану кампанію потрапили близько 1 млн уже випущених екземплярів Galaxy Note7. Інформації дотичного розподілу цих пристроїв по країнах немає, але раніше повідомлялося, що тільки на домашньому ринку Південної Кореї були продані 400 тис. смартфонів Galaxy Note7. Також відомо, що частина бракованих Galaxy Note7 була відвантажена в Австралію. Місцеві мобільні оператори і роздрібні мережі вже в курсі ситуації, деякі навіть вже зв'язалися зі своїми клієнтами і повідомили їх про проблему, попросивши припинити використання пристроїв і повернути їх для заміни на нові.

Нижче наводимо офіційну заяву компанії Samsung:

Samsung прагне виробляти продукцію найвищої якості, і ми приймаємо кожен звіт про проблему від наших шановних клієнтів дуже серйозно. У відповідь на нещодавно зареєстровані випадки з новим Galaxy Note7, ми провели ретельне розслідування і виявили проблему в акумуляторі.

На сьогоднішній день (станом на 1 вересня) було 35 інцидентів, які були зареєстровані в усьому світі і в даний час ми проводимо ретельну перевірку з нашими постачальниками, щоб виявити батареї, які можуть бути схильні до цієї проблеми. Проте, оскільки безпека клієнтів є абсолютним пріоритетом для Samsung, ми припинили продажі Galaxy Note7.

Клієнтам, у яких вже є Galaxy Note7, ми добровільно замінимо їх поточний пристрій новим протягом найближчих тижнів.

Ми визнаємо, що це може викликати незручність, але це необхідно для того, щоб гарантувати, що Samsung продовжує поставляти клієнтам продукцію найвищої якості. Ми тісно співпрацюємо з нашими партнерами, щоб зробити заміну максимально зручною і ефективною, наскільки це можливо.


Джерело: Gizmodo
Переглядів: 140 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: