DVI

Субота, 24.02.2018, 10.05.29
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Смартфон Samsung Galaxy S8 позбудеться кнопки Home і затримається до квітня
12.00.33
Смартфон Samsung Galaxy S8 позбудеться кнопки Home і затримається до квітня

      Флагманський смартфон Samsung Galaxy S8 отримає підтримку віртуального помічника нового покоління, який істотно змінить звичний спосіб взаємодії зі смартфонами. За даними обізнаних джерел, компанія розглядає можливість додавання окремої кнопки для роботи з цим сервісом.

Існуючі прототипи Galaxy S8, які використовуються для внутрішнього тестування, містять додаткову кнопку на бічній грані смартфона, яка служить для запуску віртуального асистента.
Але це ще не фінальні версії прототипів, і до моменту релізу ситуація ще може змінитися. Додамо, новий асистент на базі штучного інтелекту буде додано не тільки під флагманську модель смартфона, але і в іншу споживчу електроніку Samsung, включаючи домашні пристрої та переносну електроніку.

В інтернеті з'явилися і деякі інші відомості про можливі технічні характеристики смартфона Samsung Galaxy S8. Ця модель, ймовірно, стане першим смартфоном корейського виробника, оснащеним безрамковим дисплеєм. Дозвіл екрана залишиться таким же, як і у попередньої моделі (2K), але для дисплея будуть використовуватися інші матеріали.

http://kiev.pravda.com.ua/news/5820a9a198338/

Також наголошується, що Samsung поки не розмістила замовлення на матеріали, необхідні для виготовлення кнопки Home. Передбачається, що смартфон Galaxy S8 може і зовсім позбутися цієї кнопки з інтегрованим в неї сканером відбитків пальців. В такому випадку вдасться істотно зменшити нижню межу смартфона і досягти співвідношення поверхні дисплея до площі лицьової панелі на рівні 90%. При цьому пристрій може стати першим смартфоном, оснащеним оптичною системою розпізнавання відбитків пальців.

І ще один слух, що стосується Galaxy S8, може засмутити шанувальників Samsung. В останні роки реліз нових флагманських смартфонів серії Galaxy S здійснювався під час проведення виставки Mobile World Congress, яка проходить в лютому. Але в 2017 році презентація флагмана може бути перенесена на квітень. Причиною тому стало бажання компанії все перевірити ще раз і переконатися, що з новим флагманом не відбудеться фіаско, аналогічне проблем з Galaxy Note7. Хоча раніше передбачалося, що для усунення негативного ефекту відкликання проблемних смартфонів на фінансове становище компанія Samsung навпаки буде змушена прискорити вихід Galaxy S8.

Джерело: gizmochina, theverge

Переглядів: 211 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: