DVI

Вівторок, 24.04.2018, 20.59.46
Головна » 2016 » Листопад » 8 » Bixby - віртуальний помічник нового покоління для Samsung Galaxy S8, який повністю змінить взаємодію людини зі смартфоном
09.00.14
Bixby - віртуальний помічник нового покоління для Samsung Galaxy S8, який повністю змінить взаємодію людини зі смартфоном

      Компанія Samsung продовжує по крупицях видавати інформацію про нововведення, які отримає наступний смартфон сімейства Galaxy S. Нові дані стосуються раніше підтвердженого віртуального помічника нового покоління зі штучним інтелектом. Імовірно, називатися він буде Bixby.

Отже, кілька вельми сміливих і гучних заяв щодо можливостей асистента зробили віце-президент Samsung Рі Ін-джонг, а також засновники належить південнокорейському гігантові стартапу Viv Labs Адам Чейер і Даг Кіттлаус, на нещодавній прес-конференції.

За словами Рі Ін-Джонг, компанія створює принципово новий інтерфейс, який призведе до зміни парадигм в області  взаємодіє людини зі смартфоном. Також він зазначив, що одночасно з інтерфейсом створюється відкрита ШІ-платформа з широкими можливостями інтеграції в різні сервіси.

«Нинішні смартфони Galaxy використовують різні сторонні додатки в тих випадках, коли користувачам потрібно, наприклад, замовити каву або піцу. Нова ж платформа, заснована на базі ШІ, дозволить оформляти замовлення і робити все інше безпосередньо без посередників у вигляді спеціальних додатків», - наводить джерело слова віце-президента Samsung.

Незадовго до цього Рі Ін-джонг сказав, що розробляємий Samsung асистент зробить взаємодію зі сторонніми сервісами більш зручним і цілісним.

«Розробники сторонніх додатків і сервісів зможуть інтегрувати і прив'язати власні рішення до нашого помічнику, - сказав він.

Більш того, система буде ставати розумнішими незалежно від того, чи буде компанія Samsung приймати, хоч якусь безпосередню участь в подальшому розвитку платформи. В даному випадку все буде залежати від кількості сервісів, підключених до платформи.

«Зараз наші діти запитують, як ми росли без інтернету? А діти наших дітей будуть питати інше - як ви росли без систем штучного інтелекту», - сказав Адам Чейер.

Джерело: GSMArena і Korea Herald
Переглядів: 230 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: