DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.09.46
Головна » 2013 » Грудень » 13 » Microsoft, за повідомленнями, поверне “Пуск” у Windows 8.2
11.46.14
Microsoft, за повідомленнями, поверне “Пуск” у Windows 8.2
       Microsoft планує повернути меню "Пуск” при запуску Windows 8.2, також відомого як ”Threshold” за внутрішньою кодовою назвою Microsoft.

Повернення меню "Пуск” ще більше має прихилити фанатів (або тих, хто нічого іншого не пробував) Windows 7.

Представлена в Жовтні, Windows 8.1 повернула кнопку "Пуск”, але далеко не всі можливості, що були у попередній версії. Меню дозволяло користувачам організовувати папки, виконувати пошук, виключати та перезавантажувати комп’ютер. Тож вже не доводилось перемикатися на Metro інтерфейс.

WinSuperSite вважає, що меню "Пуск” повноцінно повернеться лише у десктопну версію Windows, а не в планшети, як Microsoft Surface.

Додатково, Windows 8.2 матиме можливість виконувати Metro-застосунки на робочому столі, наче звичайні програми. У Windows 8.1 можна завантажити програму ModernMix, що надає таку можливість, але наступна версія Windows дозволить користувачам опційно запускати Metro-застосунки у окремому вікні на робочому столі без додаткових "танців з бубном”

Мері Джо Фолі з ZDNet розповідала про те, що Microsoft працює над єдиним магазином додатків, що працюватиме на усіх платформах, смартфонах та ігрових системах

З покупкою бізнесу Nokia, що завершиться на початку 2014, стало зрозуміло, що компанія рухається в сторону значного розширення свого бізнесу в різноманітних сферах.

Windows 8.2 означає три відокремлені оновлення для кожної з систем. Та її запуск планується аж весною 2015 року. Тому не дуже радійте.

Переглядів: 146 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: