15.15.00
Microsoft придумала комунікатор ще в 1991 році
Microsoft придумала комунікатор ще в 1991 році

                Багато хто з нас в 1991 році ще в школу ходили, в початкові і середні класи, і не думав ні про мобільних телефонах, ні, тим більше, про комунікатори. Та й Інтернет зовсім не був так поширений, як сьогодні. Але концепція універсального пристрою, що допомагає отримати будь-яку інформацію в стислі терміни, а також завжди бути на зв'язку, вже була. 

Як бачимо, на дисплеї показана необхідна інформація, плюс віджети, які були розроблені лише недавно. На головному екрані можна подивитися прогноз погоди, отримати повідомлення, знайти потрібний контакт, переглянути свої завдання. Загалом-то, все це відповідає функціональності сучасного комунікатора. І не забувайте - цьому проекту вже 21 рік!

Варто зазначити, що автором проекту є Натан Майрволд, він уже не працює в корпорації. На жаль, проект і не починали реалізовувати, оскільки тоді це була вже дуже інноваційна річ. Крім того, це була дорога річ, яку могли б купити далеко не всі люди. Компанія просто побоювалася братися за розробку подібного девайса. Виручка могла бути невеликою, а от фінансові ризики - величезними.

І не можна сказати, щоб керівники проекту помилялися. Адже в 90-х було запущено кілька подібних проектів, тільки жоден з них не став успішним, крім Palm Pilot, пущеного в реалізацію в 1997 році. Навіть intel випускала щось подібне, це був телефон з назвою Simon. Пристрій з'явилося на світ в 1993 році, але так і не стало особливо популярним.

Microsoft придумала комунікатор ще в 1991 році


У всіх цих проектів була одна велика проблема - тоді не було достатньо швидкої бездротового зв'язку, щоб можна було забезпечити отримання інформації з єдиного джерела. У концепту від Microsoft єдиним модулем бездротового зв'язку був ІЧ-порт - вкрай повільний спосіб передачі даних. Що цікаво - автор концепту зміг вгадати навіть поява електронних платіжних систем. Передбачалося, що мобільний девайс допоможе власнику розплачуватися за товари і послуги, без використання пластикових карт або звичайних грошей.

Залишається тільки дивуватися проникливості автора.
Переглядів: 371 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close