17.18.19
“Котигорошко” – перша українська народна казка в App Store
      Українська народна казка «Котигорошко» потрапила до магазину додатків Apple. За словами розробників, робота над "інтерактивною книгою” тривала понад два роки і тепер у 46 країнах є можливість побачити її результат.

"Це перша українська народна казка, яка потрапила у магазини цифрових додатків. Нам дуже хотілося зробити по-справжньому український продукт, щоб наші діти читали на популярних гаджетах рідні казки”, – розповів Микола Ніколаєв, менеджер проекту компанії-видавця книги KievSeaPirates.

«Більше тридцяти сторінок про пригоди неймовірно сильного хлопчика, що з`явився на світ із горошини, занурять вас у атмосферу побуту стародавньої України, дозволять позмагатися із підступним Змієм та врятувати із полону вродливу принцесу. Яскраві слайди книги із інтерактивною «живою» графікою зацікавлять дітей віком від 5 років», – йдеться у анотації до книги. «Котигорошко» для iPad доступний українською, російською та англійською мовами. Незабаром з’явиться французька, італійська та іспанська версії.

Завантажити книжку можуть власники усіх моделей iPad за ціною $4,99.

Завантажити у App Store:
Котигорошко (українською)
Rolling Pea (english)

Переглядів: 300 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close