DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.03.18
Головна » 2016 » Листопад » 14 » Google «примушує» виробників відмовитися від власних технологій швидкої зарядки на користь USB Power Delivery
10.28.50
Google «примушує» виробників відмовитися від власних технологій швидкої зарядки на користь USB Power Delivery

      В новини про наступне покоління технології швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 4.0 ми в двох словах відзначали, що Google активно просуває USB Power Delivery на роль загальноприйнятого стандарту швидкої зарядки для смартфонів з роз'ємом USB Type-C. Але варто ще раз зупинитися на цій темі, щоб розглянути її більш детально.

Корисність і зручність технологій швидкої зарядки, звичайно, незаперечна, і з одного боку добре, що цей напрямок розвивається настільки динамічно, але з іншого - на сьогоднішній день існує безліч пропрієтарних і несумісних між собою технологій, що позитивним моментом не назвеш. Тобто, ці пропрієтарні рішення не тільки вимагають наявності спеціального апаратного компонента в елементній базі пристрою, зарядного пристрою і кабелю, а й створюють велику плутанину в стандартах швидкої зарядки. Судячи з усього, компанія Google рішуче налаштована навести порядок в цьому питанні.

Пошуковий гігант оновив вихідну версію документа визначення сумісності (Compatibility Definition Document, CDD) з Android 7.0 Nougat наступним фрагментом:

«Пристроям з роз'ємом USB-C НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ не підтримувати пропрієтарні способи зарядки, які використовують напругу, відмінну від стандартних значень або міняють місцями витік зі стоком, оскільки це може привести до проблем сумісності з зарядними пристроями та аксесуарами, які підтримують стандарт USB Power Delivery. Незважаючи на використовувану зараз формулювання «НАСТІЙНО РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ», в майбутніх версіях Android ми можемо ВИМАГАТИ (в обов'язковому порядку) повної сумісності зі стандартними зарядними пристроями USB Type-C».

Тобто, в майбутньому Google може легким рухом «пера» забезпечити USB Power Delivery титул самого широко поширеного стандарту швидкої зарядки.


Джерело: gsmarena
Переглядів: 159 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: