DVI

Четвер, 26.04.2018, 04.57.10
Головна » 2016 » Листопад » 11 » Смартфони будуть заряджатися ще швидше: Qualcomm Quick Charge 4.0 дозволить передавати до 28 Вт потужності
16.00.46
Смартфони будуть заряджатися ще швидше: Qualcomm Quick Charge 4.0 дозволить передавати до 28 Вт потужності

      Не можна сказати, що ринок літій-іонних акумуляторів знаходиться в стані стагнації. Основні гравці ринку планомірно вносять різні поліпшення в саму технологію і конструкцію батарей, тим самим покращуючи головну технічну характеристику цього продукту - показник енергетичної щільності. Так, темпи зростання тут вельми скромні (приблизно 10% щороку), але вони є. А ось напрямок технологій, що дозволяють максимально скоротити час зарядки, покликаний компенсувати відсутність настільки очікуваної акумуляторної революції, розвивається куди динамічніше, що не може не радувати.

Як повідомляє джерело, найближчим часом Qualcomm представить наступне покоління власної технології швидкої зарядки - Quick Charge 4.0 - і підніме планку максимальної потужності до рекордних 28 Вт. Для порівняння, поточне покоління Quick Charge 3.0 обмежена потужністю 18 Вт, трохи більше пропонує технологія швидкої зарядки Huawei Super Charge - 22,5 Вт, тоді як у Oppo VOOC цей показник знаходиться на рівні 20 Вт.

Відомості щодо Quick Charge 4.0 з'явилися незабаром після того, як в мережі почали говорити, що Google хоче підтримати кандидатуру USB Power Delivery на роль загальноприйнятого стандарту швидкої зарядки для смартфонів з роз'ємом USB Type-C. Нещодавно представлені смартфони Google Pixel відповідають специфікація USB Power Delivery, але максимальна потужність обмежена значенням 18 Вт. Технічно USB Power Delivery дозволяє передавати до 100 Вт потужності, але: а) для передачі такої потужності потрібен дуже якісний кабель, здатний витримати великі струми і б) в разі смартфонів реалізація це пов'язане з безліччю труднощів і доцільність подібного під великим питанням.

Як повідомляється, технологія Quick Charge 4.0 видаватиме напругу до 5 В при силі струму 4,7-5,6 А, або до 9 В при 3 А. Про інших режимах, відповідних 12 і 20 В згадок немає. В принципі, це добре - піднявши напругу живлення до такого високого рівня дозволить легко наростити передачі потужності, але цей спосіб загрожує великим виділенням тепла при зниженні напруги до рівня, на яких розрахована батарея. Одна з особливостей поточної Quick Charge 3.0 - розумний алгоритм Intelligent Negotiation for Optimum Voltage (INOV), що забезпечує підтримку широкого діапазону робочих напруг від 3,6 В до 20 В з кроком всього 200 мВ. Частиною Quick Charge 4.0 стане вдосконалена версія INOV, покликана забезпечити оптимальну вихідну напругу для тієї чи іншої батареї.

Джерело: gsmarena
Переглядів: 253 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: