DVI

Четвер, 21.02.2019, 08.42.19
Головна » 2018 » Травень » 15 » Boston Dynamics почне продавати роботів в 2019 році
09.19.07
Boston Dynamics почне продавати роботів в 2019 році
      Американська компанія Boston Dynamics, яка вже 26 років (!) Займається розробкою і створенням роботів, нарешті зважилася продавати свою продукцію. Поки мова йде про знаменитого чотириногого робота-собаку SpotMini, котрий уміє легко відкривати двері, бігати по сходах і вільно орієнтуватися в складських приміщеннях.

В рамках конференції TC Sessions Robotics засновник і президент компанії Марк Райберт (Marc Raibert) повідомив, що SpotMini зараз знаходиться на стадії попереднього виробництва і буде доступний у продаж в 2019 році. Глава Boston Dynamics вважає, що SpotMini - один з тих роботів, які могли б виявитися корисними в першу чергу в корпоративному сегменті, а в кінцевому підсумку - вдома.

Boston Dynamics сподівається укласти контракти на створення перших ста роботів в цьому році, що стане поштовхом для виробництва SpotMini в комерційних цілях вже в наступному році. Про конкретну вартості робота поки не говорять, але в компанії відзначають, що остання версія SpotMini обходиться в 10 разів дешевше, ніж попередня.
SpotMini вперше був представлений на початку 2016 роки як зменшений і вдосконалений варіант чотириногого Spot. Це «самий тихий робот» Boston Dynamics, судячи з опису на сайті розробника. SpotMini важить 25-30 кг і може пропрацювати приблизно 90 хвилин від однієї зарядки.

Що стосується іншого, не менш відомого людиноподібного робота Atlas, який недавно навчився бігати, то він навряд чи надійде в серійне виробництво. Не в найближчому майбутньому.

Джерело: TechCrunch
Переглядів: 67 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: