DVI

Неділя, 18.11.2018, 20.22.16
Головна » 2018 » Лютий » 13 » Boston Dynamics навчила робота-собаку SpotMini відкривати двері. Всі знову заговорили про повстання машин
19.50.34
Boston Dynamics навчила робота-собаку SpotMini відкривати двері. Всі знову заговорили про повстання машин
      У листопаді минулого року Boston Dynamics, знаменитий розробник роботів, запозичують принципи переміщення у людей і тварин, показав оновлену версію чотириногого робота-пса SpotMini, що відрізняється в першу чергу зовнішністю. На цьому тижні розробники опублікували нове відео з участю SpotMini, а точніше, за участю двох роботів-собак SpotMini.

Ще в минулий раз багато хто помітив, що SpotMini позбувся своєї п'ятої кінцівки - маніпулятора-руки. На одному з попередніх роликів SpotMini використовував маніпулятор, щоб приносити господареві різні предмети, включаючи пиво. Виявляється, Boston Dynamics не відмовилася від розробки версії з маніпулятором.

На новому відео можна побачити обидві версії оновленого SpotMini - з маніпулятором і без нього. На початку ролика нам показують, як «безрукий» SpotMini проходить через приміщення і впирається в зачинені двері. Після цього робот начебто кличе на допомогу і з-за рогу раптово з'являється ще один SpotMini - вже з «рукою». Він вільно відкриває двері, притримує її для одного, після чого обидва робота поспішно залишають приміщення.

Звичайно ж, злагоджена командна робота роботів насторожила західні ЗМІ і користувачів соцмереж, які в єдиному пориві взялися лякати початком кінця всього людства, натякаючи на неминучість повстання машин. Заголовки декількох авторитетних ЗМІ:

«Дивіться, як роботи Boston Dynamics об'єднуються, щоб проникнути у ваші кошмари» - Forbes;

«Ви можете закрити двері, але вам все одно не сховатися від новітніх робособак Boston Dynamics» - GeekWire;

«Спасибі, Boston Dynamics! Ми всі приречені»- Quartz;

«Це реально робособака з Чорного Дзеркала» - Fast Company;

«Робособака Boston Dynamics тепер може відкривати двері і WTF ми всі помремо» - Mashable.

Втім, в цьому немає нічого нового. Кожен раз, коли Boston Dynamics публікує новий ролик про свої роботи, в ЗМІ та соціальних мережах з'являється застереження і жарти на цю тему. Насправді дивно, що Ілон Маск, відомий в числі іншого своєю любов'ю до роботів і ШІ, ще не прокоментував це відео. Судячи з останніх твітів, підприємець, натхнений недавнім успіхом Falcon Heavy, занадто зайнятий планами по колонізації Марса.

Джерело: The Verge
Переглядів: 130 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: