DVI

Середовище, 29.01.2020, 11.41.55
Головна » Файли » Фільми on-line » Шоу

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Завантаженням · Переглядам

Опис фільму:

"Ревізор" - розповість всю правду про те, як працює український сервіс. І про те, чому у нас не так добре, не так чисто, не так ввічливо і не так смачно. Ведуча "Ревізора" Ольга Фреймут (обличчя Євро-2012 на Україні та офіційний друг Євро-2012) - з неповторною та зворушливою допитливістю перевіряє всі закутки того закладу, в який її люб'язно впустили, або в який вона увійшла без особливого запрошення. Все відбувається у реальному часі, всі камери включені - це реаліті просто тут і зараз! У "Ревізора" є шість критеріїв для оцінки закладу: місце розташування, інтер'єр, якість обслуговування, майстерність кухаря, комфортність проживання, чистота та цінова політика. Відповідність вибраного об'єкту Ольга Фреймут перевіряє особисто і відповідально. Пробирається на кухні ресторанів, селиться у готельні номери, робить зачіски в маленьких приватних салонах краси у спальних районах, проходить косметичні процедури в профілакторіях та з'їжджає з найвищих гірок у кримських аквапарках! Щоб рекомендувати або не рекомендувати глядачеві блюдо, послугу або розвагу з чистою совістю, заклад, що витримав перевірку, і відповідає усім критеріям оцінки, отримує відзнаку "Ревізора" - табличку, яка прикрасить центральний вхід або найвидніше місце у закладі. Мета "Ревізора" - не зруйнувати бізнес, не відлякати клієнтів, не виставити напоказ брудну білизну у погано прибраному готельному номері, а допомогти! Допомогти господарям і власникам побачити слабкі місця в їхній роботі, які вони не помічають в силу власної зайнятості та щоденного побуту.
Весь каталог фільмів on-line | Переглядів: 680 | Загрузок: 0 | Добавив: dvi | Дата: 17.12.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментар (0)

Опис фільму:

"Голос. Діти" - неймовірне вокальне шоу, аналогів якому ще не було в Україні. Його учасниками стали діти віком від 6 до 14 років. Ви не повірите власним очам! Малеча з легкістю бере недосяжні для дорослих ноти і з кожним виступом накриває глядачів хвилею шаленої енергетики. Зірковими тренерами шоу стали LOBODA, Олег Скрипка та Тіна Кароль. Вони – справжні лідери у своїх жанрах. Тренери готові поділитися усіма секретами успіху з голосистими дітьми. Вже під час перших дитячих виступів зірок захопили емоції: Тіна розчулено плакала, Олег носив маленьких виконавців на руках а Світлана танцювала, стоячи в кріслі. Перший етап шоу "Голос. Діти" - це сліпі прослуховування. Зіркові тренери слухають виконавців, сидячи спиною до сцени. Їхнє завдання – відібрати по 15 голосів до своїх команд. Після цього приходить черга баттлів і в кожній команді залишиться по п'ять учасників. Фінальні виступи маленьких співаків країна побачить у прямому ефірі. Переможець шоу отримає неймовірний приз. Найкращий маленький голос країни вирушить на навчання до Лос-Анджелесу, а саме доLA Music Academy.Також переможець отримає 50 тисяч гривень, які можна витратити на будь-які цілі, пов'язані з навчанням. "Голос. Діти"- це адаптація голандського формату компанії Talpa ("Тальпа") The Voice Kids.
Весь каталог фільмів on-line | Переглядів: 361 | Загрузок: 0 | Добавив: dvi | Дата: 17.12.2012 | Рейтинг: 0.0/0 | Комментар (0)