DVI

Вівторок, 21.01.2020, 21.01.18
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Варто знати » 7 простих способів підняти собі зарплату » 7 простих способів підняти собі зарплату
7 простих способів підняти собі зарплату
dviДата: Понеділок, 22.09.2008, 18.28.01 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Скільки Ви заробляєте? Багато це або мало? Бесіда про зарплату - вельми лоскітлива тема. Рішучі або, навпаки, стримані дії можуть мати серйозні наслідки.

Представляємо вам декілька шляхів, як можна підвищити власну заробітну плату.

Ретельне планування

Готуйте вашу розмову про заробітну плату протягом декількох місяців. Вельми важливий момент: заведіть виробничий щоденник. Які додаткові проекти Ви брали на себе? Замінювали колег? Можливо, підвищували кваліфікацію? Лише той, хто приводить здорові аргументи на користь підвищення власної продуктивності, має шанс на збільшення заробітної плати.

Чи знаєте Ви свою ринкову вартість? Не забувайте, що в даний час багато компаній прагнуть оцінювати зарплату своїх співробітників виходячи із спеціальних досліджень. Використовуючи їх дані, працедавці визначають область, в якій дійсно готові платити на ринкових умовах.

Кращий час, або В добру годину

Для розмови про розмір зарплати вибирайте час, коли в компанії панує спокій і заспокоєння. Ідеальний момент - бесіда в кінці року або після проведення масштабного проекту. Кар'єрний тренер Крістіан Пюттьер радить призначати розмову на бабине літо, коли багато компаній планують персональний бюджет наступного року.

Визнавайте в керівнику суверена

Якщо Ваша вимога ще не покрита пилом забуття і дійсно обгрунтована, Ви у виграші. Запам'ятаєте: Ви зовсім не вимагаєте підвищення окладу, а лише хочете привести розмір платні у відповідність з об'ємом Вашої праці. Саме тому в переговорах не варто вживати необдумані пропозиції, подібні 'так, знаєте, думаю, що підвищення на 500 євро не сильно б розорило компанію'.

Відмінні аргументи

Направте бесіду з начальником тільки по руслу позитивній оцінці Вашої діяльності. Нагадаєте про проекти, підсумки яких мали гідний результат. Розкажіть керівникові про те, чим хотіли б займатися надалі. При цьому обов'язково підкреслюйте ту відповідальність, яку покладете на свої плечі, або

розкажіть про плановані курси підвищення кваліфікації, які підвищать Вашу ринкову вартість. Крім того, запропонуєте які-небудь ідеї, а в кінці озвучте конкретну вимогу.

Майстерна тактика

Часто в ході бесіди доводиться знижувати свої вимоги. Саме тому до початку розмови намітьте самий мінімум і самий максимум бажаного. На питання 'На скільки Ви хочете підвищення в зарплаті' називайте суму, лежачу на самій верхній відмітці Вашої мети. За успішну роботу можна цілком спокійно вимагати 10% і більше, рахує кар'єрний тренер Франк Зібер Бетке. 3% і менше - це лише компенсація інфляції (це справедливо для Європи. У Росії офіційна інфляція складає майже 12%). Той, хто розглядає подібну посаду в іншій компанії, може взагалі сміло отримувати на 20% більше, ніж Ви.

Уникайте помилок

Найпоширенішою помилкою є погана попередня підготовка, говорить Мартін Верле, кар'єрний консультант. Багато співробітників, замислюючи бесіду, не мають конкретних уявлень про свої вимоги і часто приводять абсолютно не відповідні аргументи в свою користь. Верле підкреслює, що працівник повинен чітко формулювати, чому саме йому необхідно підвищити заробітну плату. Крім того, багато хто піднімає питання про збільшення грошового постачання тільки в тому випадку, якщо дорожчає хліб, масло або бензин. Так, це непоганий стимул, але він не повинен бути єдиним. Питання про підвищення зарплати повинне завжди стояти на порядку денному.

Надійна пам'ятка

Отже, Ви з керівником обговорили всі успіхи, завдяки яким Вам неодмінно повинні підвищити заробітну плату. Проте багато начальників страждають порушенням пам'яті. Заздалегідь запобіжите такій сумній недузі, написавши по закінченню бесіди люб'язну дружню замітку, що резюмує досягнуті домовленості. Короткий електронний лист буде достатній.

Форум » Варто знати » 7 простих способів підняти собі зарплату » 7 простих способів підняти собі зарплату
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: