DVI

Вівторок, 21.01.2020, 20.59.28
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ЕМО і Україна » EMO » ЕМО серед нас!!!!
ЕМО серед нас!!!!
dviДата: Понеділок, 08.02.2010, 20.40.34 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Дуже багато молоді, на сьогоднішній день, відносять себе до тієї чи іншої субкультури, здебільшого, незрозумілої пересічним громадянам. Та багато хто з нас навіть не може розрізнити усі ці молодіжні рухи між собою.
Напевно ви вже чули про нову загадкову субкультуру ЕМО, популяризація якої в Україні зараз,якраз росте. Останнім часом у багатьх людей виникає питання: що ж таке Емо та звідки воно взялося? Молоді люди в чорно-рожевому одіянні з опущеним на пів-обличча чубком, переважно в депресивному настрої і жахливо схожі один на одного. Це, мабуть, все, що знають необізнані про субкультуру емо,що стала популярною за останні декілька років в Україні. Суспільство віднеслося до новоявленої течії декілька несхвально, навіть з насмішкою. Втім, представникам емо-культури це навіть на руку, оскільки бути знедоленими людьми – в їх дусі. Спочатку емо називався альтернативний напрям в музиці, що супроводжується важкою гітарною партією і сильним соло. Співак емо відверто і безперешкодно ділився із слухачами відчуттями, звідси і походження поняття – від слова "емоційний". Проте, через деякий час уявлення про емо істотно змінилися. Вивчаючи численні сайти про сучасних представників цієї культури, таких, що у величезній кількості з'являються в інтернет просторі, створюється враження, що це просто стиль поведінки і самовираження для підлітків. Молодь в стилі емо віддає перевагу особливому стилю, який виділяє їх серед інших субкультур. Класичний одяг емо – це одяг в чорно-рожевій гаммі, де узори також двобарвні. Різні пов'язки на руках і зап'ястях, пояси із залізними бляшками, рукавички
без пальців, рюкзак з різними значками емо. Серед емо
можна побачити хлопця у вузьких джинсах, що змахує на метросексуала, а також молоду людину, яка носить багато залізних заклепок на джинсах, браслети на руках з черепами, нігті чорного або сріблястого кольору. Макіяж поширений як у дівчат, так і у хлопців. Основний эмо-макіяж – це підведення очей чорним олівцем. Зачіски не діляться на жіночі і чоловічі, ви часто можете побачити однакові стильні зачіски як у хлопців так і у дівчат. Чубок прикриває одне око, чорний або темно-каштановий колір волосся – все це дає свободу у виборі індивідуальності, при цьому дає чітко зрозуміти, що ви бачите перед собою справжнього емо. Все це ми кожного дня бачимо на свої власні очі, але мало хто знає, що являє собою емо з середини. Як кажуть самі представники цієї суб-культури- все частіше вони стикаються з тим, що у багатьох навіть дуже хороших людей дуже примітивне і поверхневе поняття про ЭМО-культуру. Багато хто вважає, що для ВСІХ емо характерне ниття, сльози, замкнутість і суїцидальні схильності.Самі емо стверджують,що Це НЕПРАВИЛЬНО! По-перше, потрібно відштовхуватися від того, що кожен "человег сцуко личность", індивідуальність, не треба всіх прирівнювати один до одного.І суб-культуру може характеризувати лише стиль музики і одягу, а емо – це не просто імідж, це світогляд, це стан душі, це стиль життя. У ЕМО не така філософія, як у готів або панків, але багато хто навіть не вникає в суть ЕМО,та стають або позерами, або антіемо. По-друге, мало хто має поняття про моральні ідеали і цінності ЕМО. Ніхто не може стати емо, якщо його ніколи не кидали. В основному всі емо- стрітеджери (straight-edge), тобто вони проти наркоманії, алкоголізму, безладних статевих зв'язків і взагалі за здоровий спосіб життя.Зі слів представників цієї суб-культури, дійсними цінностями емо визнають Емоції, СПРАВЖНІ ВІДЧУТТЯ, а не жалюгідну їх подібність. Така молодь вважає,що у цьому світі все дуже складно, дуже багатьом не вистачає любові і розуміння. Емо виражає біль, який відчуває кожен, дає йому вихід. Людина, яка створила собі емоподібну оболонку, шукає спілкування з іншими такими ж, хоче влитися в компанію.Емо припускає неповторність, винятковість твого сприйняття, справжнє самовираження, а не створення образу, який подобався б твоїм друзям і знайомим. Іноді спілкування між представниками эмо-покоління обмежується фразами "всі злі і жорсткі", "мене ніхто не любить". Емо-кіду властива кардинальна зміна настрою. Мета його життя – знайти справжню любов, чисту і всепоглинаючу, як сльози, які вони проливають.

Та ось дивлячись на все це,у нормальної людини виникає одне єдине питання, на яке ніхто не може дати однозначної відповіді: Навіщо все це потрібно?

Форум » ЕМО і Україна » EMO » ЕМО серед нас!!!!
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: