[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Не тримається кришка багажника. Як це усунути
Не тримається кришка багажника. Як це усунути
dviДата: Середовище, 18.04.2012, 17.08.30 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
На 15-ці кришку заднього багажника тримають два торсіона, які з часом виходять з ладу і кришка багажника починає довбати по спині, по голові, по руках, в залежності що ви туди засунь. На мій погляд це недоробка конструкторів, т.к. фактично механізм підтримки кришки залишився як на 99-ці, але при цьому багажник став на багато важче за рахунок задніх ліхтарів і спойлера. Якщо довбання по голові вас уже дістала, то цю проблему можете усунути декількома способами:

1-й спосіб. Купуєте нові торсіони і встановлюєте їх. Відразу кажу, дістати їх не просто. Мені їх в підсумку привозили на замовлення. Коштують не дорого 100 грн. При встановлені теж доведеться погратись. Для їх встановлення необхідно скласти заднє сидіння, витягнути полицю і підставити палицю під кришку багажника (на відкритий багажник легше вставляти). Найголовніше не розбийте заднє скло ...

2-й спосіб. Купуєте дві пружини на зчеплення для класичних авто, робіть дві металеві планки, які будуть кріпитися під саморізи кріплення обшивки багажника і за які будуть кріпитися пружини.


Пластина під пружину

Підтримка кришки багажника


Можна обійтися і без пластин, але з ними, на мій погляд краще. Чому пружини не поставили з заводі - історична загадка, але те що з ними набагато зручніше це точно.
[c]
Кріплення пружини до кузова


Третя спосіб. Купуєте газовий амортизатор для багажника на ВАЗ 2108 і однією стороною кріпіть до петлі багажника, а інший до кузова.

Кріплення амортизатора


З мінусів такого способу, те, що якщо встановити два амортизатора кришка дуже туго буде закриватися, а з одним амортизатором, постійний перекіс багажника може вивести з ладу петлі. Це моя думка, я сам не встановлював, на практиці не знаю як.

Четвертий спосіб. Спосіб для лінивих або для сильно зайнятих. Зайнятих на стільки, що немає 2:00 часу на машину ...))

Постійно возите палицю в багажнику і при необхідності кожного разу її ставте.

Я перерахував основні способи вирішення проблеми, коли не тримається кришка багажника. Сподіваюся після прочитання статті 4-й спосіб вирішення проблеми, для Вас буде не єдиним ..))
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Не тримається кришка багажника. Як це усунути
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

close