DVI

Неділя, 22.07.2018, 15.56.36
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Гідропідсилювач керма на ВАЗ 2115
Гідропідсилювач керма на ВАЗ 2115
dviДата: Середовище, 18.04.2012, 16.39.05 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Численні тюнінгові фірми займаються нині не тільки зовнішньої обваженням автомобілів різної за складом і формою пластмасою. У деяких з них можуть досить серйозно доопрацювати двигун, трансмісію і ходову частину. Зокрема, встановити гідропідсилювач рульового управління.

Що ж представляє із себе агрегат? Він складається з двох частин - джерела енергії (гідравлічного насоса) і власне виконавчого пристрою, як правило, поєднаного з рульовим механізмом.


Рульова рейка


Рульова рейка


Гідравлічний насос


Гідравлічний насос


Конструктори ВАЗ-2115 передбачили використання на ній підсилювача рульового управління від ZF, призначеного цією фірмою для моделей Opel аналогічного класу. Завдяки цьому застосування гідропідсилювача такого типу вже сертифіковано.

Вартість такого задоволення становить приблизно 1800 грн. Це вартість самого комплекту без установки. Скільки коштує установка не знаю, але я думаю встановити самому, при наявності деталей, особливих труднощів не складе.

В інтернеті знайшов тест автомобіля ВАЗ-21103, обладнаного гідропідсилювачем ZF, я думаю тест ВАЗ 2115 не сильно б відрізнявся.

Ось витяг з опису тесту:

«Для початку треба було виїхати з боксу, розташованого на третьому поверсі багатоярусного гаража. І вже в цьому, найпершому з права, підсилювач продемонстрував нам свої можливості. Рух по апареллю з розворотами в обмеженому просторі не викликало жодних проблем - рульове колесо не тільки оберталося дуже легко, але й крутити його, за нашими суб'єктивними відчуттями, необхідно було на менший кут (пізніше треба буде не забути "порахувати" кількість обертів керма від упору до упору). При їзді в щільному міському потоці в перший час здалося трохи недостатнім реактивне зусилля на кермовому колесі, однак досить швидко вдалося до цього звикнути і надалі отримувати від управління лише задоволення. Особливо сподобалося таку обставину. Якщо поворот раптом виявляється крутіше, ніж спочатку припускав водій, рульове управління з підсилювачем дозволяє легко крутити "бублик" на необхідний кут і перевести автомобіль на менший радіус. Але ось ми дісталися до просторої та вільної площадки. Спочатку, пам'ятаючи гаражні відчуття, визначаємо повну кількість обертів керма.

Потім імітуємо режим парковки в обмежених умовах на дуже малій швидкості. Рульове управління працює відмінно, забезпечуючи дуже мале зусилля на кермі.

А тепер спробуємо рухатися в граничних режимах. І в цьому випадку підсилювач справив гарне враження - у міру зростання швидкості зусилля на кермо дещо зростає, забезпечуючи достатню зворотний зв'язок.

В цілому підсилювач нам сподобався. Як сказав один з учасників тесту: "З гідропідсилювачем дружина не тільки сама зможе виганяти машину з гаража і ставити туди її назад, але і на дорогах буде почувати себе впевненіше. А значить, і мені спокійніше "....»

Я сам не прихильник установки гідропідсилювача, т.к. вважаю кермо на 2115 і без підсилювача крутиться не туго, а потім і вартість задоволення не маленька. Але якщо управляє автомобілем жінка або дівчина, то для слабкої статі така доробка, при наявності грошей буде не зайвою ...)
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Гідропідсилювач керма на ВАЗ 2115
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: