[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Вібрація важеля коробки передач
Вібрація важеля коробки передач
dviДата: Середовище, 18.04.2012, 11.53.53 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Вібрація важеля КПП в діапазоні 1500-2000 об. / Хв. є хворобою автомобілів покоління Самар і Самар-2. Це пов'язано з тим, що куліса важеля перемикання передач з хвостовиком коробки пов'язана жорсткою зв'язком через карданчик. На іномарках такої хвороби немає, оскільки там рух важеля коробки передач передається через 2 троса. Щоб позбутися цієї проблеми я проаналізував багато джерел і виявив ряд способів:

1-й спосіб, найпростіший. У діапазоні 1500-2000 об. / Хв не прибирати руку з важеля перемикання коробки передач.

2-й спосіб. З паралона або м'якого каучуку вирізати невеликі прокладочки і вставити їх в сполуки карданчик, який пов'язує кулісу важеля перемикання передач з хвостовиком коробки передач. При такому підході знос пластикових сполук карданчик збільшується.

Третя спосіб. Змастити густим мастилом хрестовину карданчика, що з'єднує кулісу з хвостовиком коробки передач.

Четвертий спосіб. Встановити на кулісний механізм пружину, яка буде його напружувати (в Мережі є фотографії, при бажанні можна знайти без проблем). АЛЕ іноді в критичних ситуаціях, коли треба все включати дуже швидко і чітко - пружина може відігравати негативну роль, оскільки включати деякі швидкості складніше через зусилля пружини.

П'ятий спосіб. Встановити короткоходну кулісу + карданчик без зазору. При цьому брязкіт відсутній, чіткість включення в рази краще.

Другий спосіб. Купити і встановити кулісу від "Калини", хід важеля перемикання передач стане більш плавним і вібрація пропадає.

Спосіб вирішення цієї проблеми кожен обирає сам, якщо хто-небудь готовий поділитися ще якими думками з цього питання, пишіть, c задоволенням опублікую Ваші ідеї.
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Вібрація важеля коробки передач
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

close