Яку відеокарту вибрати? - Форум

DVI

Субота, 21.01.2017, 23.33.20
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » ПК » Відеокарти » Яку відеокарту вибрати?
Яку відеокарту вибрати?
dviДата: Четвер, 16.06.2011, 12.05.07 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Вам необхідно визначитися з тим, якими технічними характеристиками повинна володіти Ваша плата. Є кілька основних моментів.

З точки зору використовуваної шини, в даний час є два типи відеокарт — PCI та AGP. Шина — це тип роз'єму, за допомогою якого відеокарта вставляється в комп'ютер . Призначений тільки для відеокарт інтерфейс AGP — це більш сучасна шина, пропускна здатність якої в чотири рази вище, ніж у PCI. У комп'ютерах Pentium II і Celeron роз'єм AGP є, в комп'ютерах Pentium його може і не бути. Купуючи новий комп'ютер, вибирайте відеокарту AGP, оскільки вона забезпечить Вам більш високу продуктивність, особливо в додатках, які використовують тривимірну графіку — наприклад, в іграх. Якщо карта набувається замість старої, подивіться, чи має Ваш комп'ютер AGP-порт.

Друга важлива характеристика відеокарти — обсяг відеопам'яті. Він може бути 1, 2, 4, 8, 12 або 16Mb. Від нього залежить, яке максимальний дозвіл і глибину кольору може забезпечити відеокарта. Порахувати необхідний обсяг відеопам'яті можна так:

[Розрішення по горизонталі] х [Розрішення по вертикалі] х [Глибина кольору (біт)] / 8

Глибина кольору можливо 8 біт (256 кольорів), 16 біт ( 65,536 квітів), 24 і 32 біт (16 млн. кольорів). Наприклад, для часто використовується на моніторах 15 "і 17" дозволу 1024 х 768 з глибиною кольору 32 біта необхідно 4Mb відеопам'яті. Слід мати на увазі, що для отримання бажаного дозволу, крім необхідного обсягу відеопам'яті, необхідно також, щоб відеокарта "вміла" підтримувати цей режим. Більш того, вищесказане справедливо тільки для плоскої графіки. Якщо потрібний Вам режим буде використовуватися в тривимірних додатках, може знадобитися в три рази більший об'єм відеопам'яті (це залежить від типу відеокарти).
Форум » ПК » Відеокарти » Яку відеокарту вибрати?
Сторінка 1 з 11
Пошук: