DVI

Вівторок, 21.01.2020, 20.57.26
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Секс » Як правильно цілуватися, щоб доставити партнерові задоволення » Як правильно цілуватися, щоб доставити партнерові задоволенн
Як правильно цілуватися, щоб доставити партнерові задоволенн
dviДата: Середовище, 21.04.2010, 21.45.51 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Поцілунки приносять задоволення обом партнерам і розпалюють пристрасть. Цілуючись, можна освідчитися в коханні без слів. А ще поцілунки - це захоплююча сексуальна гра, яка принесе задоволення і доведе щирість почуттів.

Про поцілунку в кожної людини дуже суб'єктивне уявлення. Поцілунок відображає нашу індивідуальність, і спроба скласти список універсальних порад майже безглузда.

Почати хоча б з того, що в різних культурах поцілунок має різне значення. Так, поцілунок, який подобається одній людині, може не сподобатися іншому, навіть виконаний в ідентичній техніці. Навчитися цілуватися означає не тільки опанувати технікою, а й дізнатися, що подобається вашому партнерові.

Поцілунок, особливо спочатку, не повинен бути поспішним. Вчитися цілуватися значить повільно спокушати. Як правило, в поцілунку розрізняють три моменти - дотик, смак і нюх. Існує безліч способів цілуватися. Найбільш інтимним поцілунком вважається той, при якому мова ніжно стосується губ або мови партнера.

Правильно цілуватися слід вчитися

1. Поцілунок це дотик
Поцілунок гарний тим, що забезпечує дуже близький контакт. Це дуже інтимна форма дотику. Поцілунок є початком інтимних відносин. Він повинен передавати ваше бажання і бути чутливим до вашого партнера. І оскільки поцілунок це дотик, спробуйте спочатку більш «безпечні» дотику: притуліться до партнера, покладіть руки на його плечі і подивіться на його реакцію.

2. Практикуйтеся
Попрактикуйте цілуватися на самоті. Це не тільки привід посміятися над собою, але і - хто б міг подумати - приємний досвід. Спробуйте цілувати різні ділянки вашої долоні (між суглобами пальців, вигин між великим і вказівним пальцями), передпліччя, зап'ястя, коліна. Зверніть увагу, як на поцілунки відгукуються різні ділянки шкіри. Спробуйте легкі швидкі поцілунки і тривалі, з натиском. Спробуйте цілуватися з зімкнутими губами і з відкритим ротом. Коли будете готові, задіє мову. Навіть якщо вам здається, що це нерозумно, спробуйте.

3. Задійте інші органи чуття
Задійте інші органи чуття, щоб продемонструвати ваші наміри партнера. Ви можете опустити погляд з його очей на губи, доторкнутися до його обличчя або губ руками. Якщо вам потрібно, щоб він пересунувся так, щоб вам стало краще видно його обличчя і губи, попросіть його зробити це. Якщо ви не знаєте, як зробити «перший крок», завжди можна сказати: «Я хочу поцілувати тебе». До речі, такі слова теж збуджують, а сміливий крок буде винагороджена.

4. Два тести на запах
Це може здаватися само собою зрозумілим, але переконайтеся в тому, що ваше дихання свіже, перш ніж зберетеся цілуватися. Також подумайте, чи не переборщили ви з духами. Занадто сильний аромат може відштовхнути партнера. Якщо ви не досить добре знаєте людину, і не впевнені, що йому подобається, кращим запахом буде відсутність запаху.

5. Підійдіть до партнера і зробіть паузу
Очікування першого поцілунку може бути хвилюючим, і це напруга може посилювати сексуальне збудження. Тому замість поспіху, підійдіть до партнера повільно і, перш ніж ваші губи зімкнуться, насолодіться передчуттям. Коли ваше обличчя так близько до партнера, ви можете відчути його запах, відчути, як його щока торкається до вашої, почути дихання один одного. Пригальмувавши на частку секунди, ви отримуєте можливість обмінятися сексуальною енергією. Це також привід пограти і подражнити, що нагадає вам про те, яким веселим процесом є поцілунок.

6. Починайте повільно і потихеньку
Ваші губи повинні бути зімкнутими і вологими, але не мокрими, і починати слід з легких поцілунків. Почати можна з щоки або з губ, але дуже важливо робити це повільно і потихеньку. Зімкніть ваші губи, але не дуже щільно (ось де знадобиться практика!). Починаючи з серії легких поцілунків, ви зможете дізнатися манеру і переваги один одного. Довгі поцілунки рот в рот можуть подобатися вам обом, або не подобатися, але сходу змикатися губи в полумяних поцілунках не варто.

7. Раз губа, два губа
Інший спосіб почати потихеньку - почати цілувати тільки верхню або тільки нижню губу. Потім можна переключитися на іншу губу і просуватися від краю до краю. Відчуйте, наскільки середина губ відрізняється від країв рота. У кожного своя «гаряча точка», так що метод проб це хороший спосіб дізнатися, що подобається вашому партнерові.

8. Мова тіла
Коли ви цілуєтеся, базікати не виходить. Так що, для того, щоб дізнатися, що подобається партнерові, звертайте увагу на невербальні знаки. У міру того, як міняєте ступінь натиску і ділянки губ, прислухайтеся до звуків, які видає партнер. Його дихання може змінюватися в залежності від того, обдаровує ви його легенями поцілунками або більш глибоким поцілунком. Слідкуйте за тим, що партнер робить у відповідь на ваші поцілунки. Якщо притискає вас ближче до себе, схоже, йому все подобається. Якщо діє мляво, треба щось міняти.

9. Задійте мову
З одного боку, ви можете дозволити вашому партнерові першим пустити в хід мову. Але якщо ви обоє вирішили не проявляти ініціативу, чекати доведеться надто довго. Ось одна порада, як зменшити ймовірність того, що підключення мови не буде сприйнято погано. Починайте цілуватися зі злегка відкритим ротом. Не робіть мовою, але й не стискайте губ, трохи їх прочиніть. Якщо ваш партнер відповідає на такий поцілунок, ймовірно, він готовий до того, щоб задіяти мову.

10. Ще один фокус з мовою
Якщо ви не впевнені, що партнер не проти мови в роті, почніть використовувати мову, цілуючи інші частини його тіла. Ніжно поцілуйте його передпліччя, або плече, або в шию, і, притискаючи губи до його шкірі, дозвольте мови легко торкнутися тіла. Не треба лизати, також уникайте різких рухів мовою. Мова має додати трохи теплоти і вологості вашому поцілую. Прослідкуйте за реакцій партнера, і зрозумієте, коли він буде готовий до мови в роті.

11. Вологий, але не надто мокрий
Традиційна скарга на поцілунки полягає в тому, що вони занадто мокрі. Якщо у вас підвищене слиновиділення, можете попередити партнера. Якщо тримати губи злегка прикритими (не щільно стиснутими), можна зменшити передачу вологи. Додавайте поцілунки з розкритим ротом повільно, і не лежітесь, якщо не знаєте, як до цього ставиться партнер.

12. Тертя, пощипування, покусування
Ви можете торкатися особи і губ вашого партнера губами - і не цілуючись. Відчуття від ніжного тертя ваших губ може бути дуже приємним. Деякі отримують задоволення, коли партнер треться носом або навіть легко покусує їх губи і язик. Але цього точно не варто робити сходу. Наші відчуття і бажання змінюються із збудження. Так що переходьте до більш інтенсивних поцілунків, коли обидва будете готові.

13. Чого ми хочемо
Багатьом з нас незручно говорити про те, як і де нам подобається, щоб нас цілували. Один із способів натякнути, це самому зробити те, що вам хотілося б, щоб зробив партнер. Тому якщо ваш партнер часто покусує вас за вухо, ймовірно, він хоче, щоб і ви те ж саме. Звичайно, може бути, він просто побачив це в кіно, чи думає, що вам так подобається. У будь-якому випадку, звертаєте увагу на те, як вас цілує партнер, це ключ до того, щоб зрозуміти і його бажання. Втім, завжди можна і запитати.

14. Чого не слід робити
Насправді, в поцілунках немає нічого абсолютного. Ми можемо порадити вам не робити те-то, а мільйонам цілуються це може подобатися. Але якщо ви початківець, ось чого слід уникати на перших порах. Чи не засмоктує, не сопіть, не пускайте слину, не робіть раптових рухів мовою. Може, вашому партнерові щось з цього і сподобається, але для великого шоу потрібно дізнатися один одного трохи краще.

Форум » Секс » Як правильно цілуватися, щоб доставити партнерові задоволення » Як правильно цілуватися, щоб доставити партнерові задоволенн
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: