DVI

Вівторок, 21.01.2020, 21.02.07
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Секс » 20 помилок в сексі » Правда про жінок (Баби в більшості своїй суть істоти ледачі і невдячні. Далі)
Правда про жінок
dviДата: Четвер, 08.10.2009, 14.52.06 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Жінки у нас, як повелося, люблять нарікати на те, що "перевелися-то нині справжні мужики" і "ніхто сьогодні не вміє красиво залицятися".
Де і коли особисто вони бачили "справжніх мужиків" і "красивих залицяльників", дані жінки чомусь умовчують. Тобто х*й порівняєш - кого вони мали зважаючи на, і чим, власне, я, наприклад, не справжній мужик? В тому і річ, що вони самі не бачили, але від прабабусь і тіток чули, з любовних романів начитані і по романтичних комедіях Голлівуду: справжній чоловік - це якийсь ідеал, красень, багач, нобелівський лауреат і за сумісництвом поет-прозаїк.
Проте, по злій іронії нашого світу, жінки так влаштовані, що рідко бувають задоволені всім їм вічно чогось не вистачає. Є 100 пар туфель - треба 200
є чоловік красень+багач+спортсмен - а хочу щоб він і на волинці грав, і польку танцював. Ах не танцює? ось невдаха! це називається жіноча ненаситність.
А коли раптом чоловік йде, то всі ці дурощі спадають, і дівчина розуміє, що це в ній багато чого не вистачало, а не в мужику. Проте часто буває вже пізно. І ллються струмком сльози.
Але все одно, знову і знову жінки поступають однаково: вони заявляють, де шукаючи того, хто "зрозуміє і прийме їх такими, які вони є". Звучить, звичайно, красиво, але тільки поза контекстом. По контексту найчастіше виходить, що із задоволенням всіх їх запитів і мріянь.
А чому, власне? За що? Ось вже дійсно - за одні красиві очі? Таке відчуття, що баби реально вважають, що мужики повинні любити їх просто так.
За те, що жінка - це вже сам по собі подарунок нев**бенний, щастя і пі**єц який успіх на сумному життєвому шляху примітивного дикуна. Тобто, утрируючи за те, що у неї є вагіна, і інші жіночі статеві ознаки. Баби цю фішку давно просікли і вже давним-давно нею користуються, що свідчить про їх підступність.
У нас в суспільстві якось так дивно прийнято жінок прославляти і приписувати їм прагнення до відчуттів, любові, а не до вульгарного сексу. Мовляв, це груба чоловіча “похоть” тільки і думає х*єм, а не головою. Але на ділі - єдина річ, якою вони користуються для маніпулювання мужиками, - та ж вагіна. і все... ТІЛЬКИ ВАГІНА!! адже баби і нагодувати -то мужика не можуть! Типу, "я народжена не для кухні".
Але мужики, що виставляються стурбованими маніяками, чомусь не бігають з ху*ми, а поступають "романтично" і, принаймні, оригінально.
В них не зациклиться все навколо своїх або чужих статевих органів як у баб. Вони і в ресторан запросять, і в кіно, і туди і сюди, і сюрпризи і подарунки, і квіти ...і не дратують баб своїми х*ями (принаймні у відкриту).
І після цього - баби є повітряні ангелки, спраглі любові, а мужики - примітивні бабуїни...де логіка?
Хтось може заперечити, що жінки тому і вимушені користуватися такими методами, оскільки мужики на одне і реагують. Якщо так, то це ще однин доказ підступність жінок - вони маніпулятори. Мужик постарався, розважив – нагодував – вигуляв ? так вже і бути - дістанеш доступ до тіла. Ні?! пішов він, нікчема!
Якщо класично - вони могли б оточити чоловіка турботою, теплом, ласкою. Могли б нагодувати його, одіти - взути, підшити. Так воно і було раніше. Але тепер у століття бридкої емансипації і поголовної фемінізації - все, баста! "Я не рабиня і не зобов'язана..." Ну, мила, якщо ти не зобов'язана, то тоді вже не стогни що мужики тобі теж нічим не зобов'язані. Якщо не бажаєш вносити свій внесок до відносин кухнею і пранням, то внось чим-небудь ще крім сексу. Інакше "на**я" - це нам.
А то виходить, що жінки постійно щось вимагають: у житті "придумай що-небудь", в сексі "придумай що-небудь", подзвони, розкажи, розваж. А їм-то що залишається? по магазинах ходити та знову-таки великодушно заохочувати мужиків? Не дуже-то рівноцінний розмін.
Щось я не пригадаю за собою шантажу в дусі "Люба, якщо ти порадуєш мене ситною вечерею, східним танцем і тайським масажем, то в нагороду зможеш посмоктати мій х*й"...а від жінок, хай і в більш завуальованій формі, я такі прогони чув не раз.
Дівчини чекають романтики. Дуже красиве слово...і таке, чи знаєте, страшно романтичне. Але відкрию вам всім страшну таємницю: дівчата взагалі супер рідко бувають романтичними.
Дійсно романтичні в основному поганулі або всякі закомплексовані сірі мишки, які просто не розраховують когось привернути сексом. Що до мене особисто
то я дуже рідко зустрічав справді романтичних дівчат. Найчастіше ж жінки спотворюють поняття романтики - і їм подобається не вона сама, а то як це все виглядає.
Їх привертає строката обгортка, бо самі дівчата просто не уміють її створювати і взагалі відчувати. Для них важливий тільки ефект.
Щоб було красиво як в казці - бац - і у тебе в руках букет, столик в ресторані, мереживне плаття і квитки в оперу. Троянди, свічки і білий кінь біля під'їзду. Оскільки це шаблон: шаблон кіношний, журнальний, художній. Запитай будь-яку дівчину - що таке романтичний вечір? 95% видасть ту ж кальку: вечеря при свічках, приємна музика, пінна ванна, пелюстки троянд на атласних простирадлах. Адже насправді, романтика - вона така різна. Проте, раз це турбота мужиків, то дівчатам до неї поділа немає - вони все одно побачать тільки фінальну версію, старанно організовану і сплановану кавалерами. "Принцесі" залишиться як тільки в завершальній сцені розсунути ноги. Адже дійсно! Ось поставити себе на місце баб: малина, а не життя! Сидиш ти, припустимо, удома. Тобі нудно. Ніхто тебе не розважає. Але тобі самій влом що-небудь винаходити. Тому ти сидиш і чекаєш х*й знає чого.
І тут!! ОПА ДИВО!! Дзвонить чоловік і запрошує погуляти. Порятунок від туги в чотирьох стінах! Зустрічаєтеся - і тобі тут в руки і квіти, і якусь дрібничку і в кіно веде, і в кафе потім перекусити. Потім ще сюрприз який-небудь. І слова, слова, слова...яка ти красива, хороша, сексуальна...Все робить чоловік. Ти тільки прихильно все це приймаєш як належне за свою красу і винятковість. Часто в таких ситуаціях ти навіть і грошей з собою не береш - адже мається на увазі, що за все платить він. Після цього ти, як правило, засмучуєшся, коли чоловік натякає на те, що непогано б і зайнятись сексом. Цьому тебе навчили подруги і мама - адже ти ж пристойна дівчина. Ну а раді чого ж тебе він запросив? Заради чого ще, якщо ти ніхуя сама не зробила? Заради душевних якостей і глибокого внутрішнього світу?
Я знаю, чому вони "ображаються" в таких випадках - тому що непогано б ще разок - другий от так погуляти за чоловічий рахунок. Отже ще рано заохочувати. Бо кожна баба з дитячого садочка знає, що Вагіна - це супер-зброя, козирний туз, і її не слідує так поспішно пускати в хід. Але якщо це супер-зброя не підкріплено більше нічим іншим, якщо туз - єдиний козир у всій колоді, то доля вирішена наперед: добившись сексу, мужик від даної баби логічно позбавляється.
Що, у свою чергу, є улюбленою темою для жіночих ридань і легенд про те, що мужикам потрібне тільки ОДНЕ!
Форум » Секс » 20 помилок в сексі » Правда про жінок (Баби в більшості своїй суть істоти ледачі і невдячні. Далі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: