22.49.57
Що батькам не варто робити на Facebook
Что батькам не варто робити на Facebook

 Незважаючи на те, що DVI є молодіжним порталом, серед наших відвідувачів напевно є молоді (і не тільки) батьки. Адже у багатьох діти з'являються років в 17-19, і вже в 25-30 діти досить дорослі. 

Розуміти дитину ніби як і просто, але не завжди - частенько батьки допускають різні помилки, що стосуються особистого життя дитини. А Мережа - ідеальне місце для того, щоб допустити купу помилок у відносинах зі своїми дітьми. Ось, чого не варто робити батькам у Мережі.



1. Не можна забороняти дітям реєструватися в соціальних мережах

Самі розумієте, дитина так або інакше зірве заборонений плід, і буде користуватися отриманим таємно від батьків. Але одночасно авторитет батьків падає, а дитина в наступний раз спробує зробити ще щось заборонене, вже не таке невинне.

Так що краще не забороняти дитині реєстрацію в соціальній мережі. Але також варто розповісти про те, чого не варто робити в соціальних мережах, попередивши, що ніхто не буде стежити за дотриманням подібних правил, це особиста справа кожного.

2. Обмежувати дитину своїми словами

 Засоромити дитини перед друзями в соціальних мережах дуже просто. Досить просто написати в коментарях "не роби те-то" або "вистачить тут сидіти, піди помий посуд". Нічого доброго з цього не вийде. Найкраще всі подібні речі обговорювати віч на віч, а не ганьбити дитини перед друзями /подругами. 

3. Френдів друзів вашої дитини

Можливо, комусь здасться гарною ідеєю зафрендити друзів своїх дітей в соціальній мережі, але це не так. Справа в тому, що ви будете стискувати і самої дитини, і його друзів. Якщо ваша дитина і його друзі захочуть вас зафрендити, проявивши ініціативу, це добре, і коштує підтвердити дружбу. Але якщо немає - не потрібно нав'язуватися.

4. Лаяти дитину в соціальній мережі

Про це вже згадувалося вище. Ні в якому разі не потрібно писати публічні коментарі на стіні своєї дитини типу "ти не зробив те і те, йди терміново роби". Або, якщо дитина лайнувся, то публічно відписувати "ах ти негідник, що ти говориш, ти думаєш?".

Все це потрібно говорити особисто, віч на віч. В іншому випадку дитина, по-перше, буде почувати себе останнім ідіотом (це так, згадайте себе, коли вас лаяли при друзях), по-друге, він може втратити авторитет в компанії своїх друзів.

5. Соціальні мережі - гарні для ваших дітей і для вас

Якщо ви будете занадто вже контролювати вашої дитини, забороняючи йому реєструватися в соціальних мережах, він все одно це зробить. Причому зареєструватися він може під чужим ім'ям на відносно невеликому ресурсі. І тоді ви не зможете бачити, що і як робить ваша дитина в Мережі.

Найкраще - не забороняти дитині реєструватися в соціальних мережах, і не дуже сильно регламентувати його дії там. А адже в соціальній мережі ви зможете спостерігати за своєю дитиною і його діями. Ви зможете зрозуміти, що він робить, куди ходить, з якими людьми спілкується.

Переглядів: 442 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close