20.10.27
Професії: кому сьогодні потрібні юристи?
Професії: кому сьогодні потрібні юристи?Одна з цікавих нам тим - це вибір професії, і куди варто, а куди не варто йти вчитися, або працювати. Які є підводні камені професії. Наприклад багато хто мріє працювати ветеринарами, але мало хто знає що 80% роботи ветеринара - це усипляння травмованих або старих тварин. 

 Сьогодні давайте поговоримо про професії юриста в сучасній Україіні, і що ж відомо кожній людині що живе в Україні про юристів?  Їх занадто багато . Давайте спробуємо розібратися докладніше і попутно поговоримо про всі плюси і мінуси цієї професії.


Плюси

  • Зарплати і державні гарантії;
  • Розширення кругозору;
  • Корисність в будь-якій життєвій ситуації.

Мінуси

  • Неймовірна конкуренція;
  • Складність в освоєнні;
  • Складнощі при переїздах в інші країни.

Почнемо мабуть з хорошого а насамперед з зарплат і гарантій.

 Що стосується гарантій, то держава забезпечує захист статусу суддів та прокурорів, надає такі гарантії як незмінюваність у суддів. А зарплати в юристів найчастіше захмарні. 

Так само у будь-якого юриста постійно розширюється кругозір, адже він ніколи не сидить на місці, постійно міняються особи з ким він працює і коло людей з ким він спілкується практично необмежений, адже всім так чи інакше іноді потрібна юридична консультація або захист.

Ну і зрозуміло знання своїх прав і обов'язків корисно в будь-якій життєвій ситуації, а у нас Росії як ніколи. Знаючи свої права можна відстоювати свої інтереси і не бути обдуреним, враховуючи що правовий нігілізм у Росії іноді не знає кордонів.


А тепер мінуси , які на жаль теж вельми вагомі.

Перш за все, неймовірна конкуренція, це правда Російські ВУЗИ випускають величезну кількість фахівців у галузі права, і навіть не дивлячись на те що багато з них йдуть в інші види діяльності конкуренція на цьому ринку праці просто позамежна.

І на перших етапах не готуйтеся до мільйонних зарплат, адже в цій професії дійсно треба всю кар'єру доводити що ти сильний і професійний юрист.

Далі складність в освоєнні, право це звичайно не ядерна фізика але так чи інакше це величезний пласт документів, законів та інших матеріалів які треба вивчити. І як відзначають багато юристів, далеко не кожен здатний працювати з нормами права, які найчастіше потрібно трактувати, шукати відсилання і піддавати аналізу.

А на останок складності при імміграції та культурних обмінах, так як у кожної країни є своя правова система, і абсолютно інші закони для роботи в інших країнах вам треба буде пройти довгий і складний перенавчання, та й тексти законів аналізувати на іншій мові здатний далеко не кожен.
 Це були плюси і мінуси професії юриста в сучасній України, а чи вступати на шлях правого пізнання вирішувати вам. 

 

Переглядів: 716 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close