16.48.43
Поради від мільйонерів
Совети від мілліонеров

               

                       Цей пост - один із серії , яку мені б хотілося представити вам, читачам DVI. Назва статті повністю відображає її суть, але тут не буде порад про те, як заробити. Навпаки, поради від мільйонерів цінні тим, що в них міститься інформація про те, як не втратити гроші, і не почати смітити ними направо /наліво.

Деякі поради ніби як явні, ми їх добре розуміємо. Але задайте собі питання - чи користуєтеся ви своїм знанням? Саме час звернути увагу на поради від людей, які досягли успіху багато в чому завдяки дбайливому ставленню до грошей.

       

                   

В даному випадку поради дає керівник великої компанії, Pipewise, Inc. Керівника звуть Майкл Вольф. Отже, почнемо.


Порахуйте, скільки грошей вам потрібно зараз і потім

Самі подумайте, вам потрібні гроші не тільки для розваг, покупки одягу, оплати оренди житла або оплати комунальних послуг. Вам також потрібні гроші для того, щоб оплачувати освіту ваших дітей, потрібні гроші для оплати медичного обслуговування ваших батьків або вас самих.

Якщо подумати про все це, то і сума в сотні тисяч (гривень, рублів, доларів) не здасться дуже вже великий. І після того, як ви зрозумієте, скільки вам потрібно, ви зможете отримати стимул заробляти більше.



Якщо у вас з'явилося багато грошей відразу, нічого не робіть

Так, просто зачекайте кілька місяців. Швидкі рішення не завжди є оптимальним. Подумайте, а потім починайте витрачати. Крім того, варто порадитися з фінансовим консультантом - раптом він запропонує щось вартісне.



Піклуйтеся спочатку про основне

Як вже говорилося вище, потрібно знати, скільки грошей вам потрібно і для чого. Після цього зберіть потрібні суми, причому в трати першої важливості (виключаючи побутові витрати зразок комуналки) обов'язково потрібно внести освіту ваших дітей, медичне обслуговування та інше. Все прорахували? Відмінно.


Не грайте грошима

Чомусь багато хто думає, що забезпечені люди ризикують грошима на кожному кроці, вкладаючи їх у різного роду підприємства. Насправді, забезпечені люди і стали забезпеченими, оскільки довго вивчали ситуацію на ринку, вивчали можливі джерела збільшення доходу. Тільки після отримання повної картини, вони починали обережно (!) Вкладати гроші.


Не купуйте "баласт"

Спортивні машини, човни, заміські будиночки і ділянки. Поки вам щось не знадобиться дуже сильно, не варто це купувати. Звичайно, якщо у вас десятки мільйонів, спортивну машину можна купити. Але якщо ви тільки-тільки накопичили значну суму грошей, не варто тут же спускати її, накупив непотрібні речі. До речі, якщо вам вже дуже хочеться заміський будинок або спортивну машину, спробуйте просто орендувати їх. І грошей піде на пару порядків менше, і ви зрозумієте, чи варте воно того.


Не кладіть всі яйця в одну корзину

Це чули багато хто, але не так і багато людей старатся диверсифікувати джерела свого доходу. Акції, гроші від оренди нерухомого майна, відсотки з вкладів, заробітна плата. Все це джерела доходу, які варто збільшувати. Тоді, втративши будь-якого з джерел, ви не втратите все.


Не позичайте гроші

Звичайно, якщо ваші рідні /друзі ну дуже потребують грошей (не для покупки телефону, а для операції або інших подібних речей), позичити варто. Але просто так позичати всім підряд не потрібно. Інакше всі будуть займати у вас гроші, і не всі будуть віддавати.


Купуйте задоволення, а не речі

Подорож коштує багато чого, і при інших рівних умовах варто вибрати не річ, а подорож. Це допомагає відпочити, і продовжувати працювати з новими силами. А новий класний телефон набридне вам на другий день, а от працювати він не допоможе.


Не недооцінюйте і не переоцінюйте гроші

Гроші - засіб існування, а не самоціль. Гроші потрібні для того, щоб забезпечити собі гідне оточення. Але щасливими вас вони не зроблять. Щасливим зроблять вас друзі, близькі, ви самі. Але не гроші. Варто пам'ятати про це. Але і рахувати гроші "брудом" теж не варто. "З милим і в курені рай" - працює далеко не завжди.

Переглядів: 618 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close