16.46.46
Львівські Прототайп Механік випустили “свій” годинник
Львівські Прототайп Механік випустили
      Львівська група розробників, що спеціалізуються у достатньо новому для наших країв напрямку Стімпанк (Steampunk), випустила унікальний наручний годинник на газорозрядним індикатором Prototype_A.
Стімпанк є еклектичним на перший погляд поєднанням різноманітних літературних течій, техніки, музики та багатьох видів мистецтва, тому не може залишити байдужим нікого. Естетика Вікторіанської епохи сприяє тому, що Ви легко впізнаєте ці вироби і насолоджуватиметесь оригінальними формами. Одне з відгалужень цього напрямку, а саме теслапанк, представлений такими фантастичними приладами, як світильники з різноманітними світловими ефектами, годинники на газорозрядних індикаторах, флеш-накопичувачами та іграшками, стилізованими з використанням потенціалу електрики.

Так, наш наручний годинник вперше на теренах України презентується в оригінальному латунному корпусі на широкому зручному шкіряному браслеті. Три кнопки керування дозволяють перемикати такі режими:
– висвітлення години HH:MM:SS,
– дати у звичному форматі DD:MM:YY,
– відсоток заряду батареї та підключення до джерела живлення.

K7

Вся вищенаведена інформація відображається на конструкції з чотирьох ламп IН-12, всередині яких розміщені вольфрамові дротини в середовищі інертного газу. Коротше кажучи, у Вас на руці знаходиться міні-лабораторія Нікола Тесли, і це не просто забавка, а функціональний керований прилад.
K1

Годинник заряджається від мікро-USB, кабель якого наявний у комплекті, або від розетки. Акумулятор на 1200 мАг забезпечує роботу цього ручного «монстрика» в активному режимі понад шість годин, в пасивному режимі – більше місяця. Індикатори працюють на високих напругах, та вони надійно захищені ударостійким скельцем і дбайливо зібраним вручну корпусом прилада.
K2

Незабаром, коли проект впевнено заявить про себе, Вас будуть очікувати нові маньячні вироби різного розміру та рівня складності – від «дріботки» до систем доповненої реальності.
Більше готових розробок можна глянути на сайті Прототайп Механік за адресою http://protomech.org або на інстаграм-каналі автора http://instagram.com/prototype_mechanic.

Переглядів: 338 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close