18.02.15
Яку пару можна вважати щасливою?
Яку пару можна вважати щасливою?

                  Пройшовшись по вулиці, зайшовши в кафе, ми бачимо безліч парочок. Це хлопчики і дівчатка, хлопці та дівчата, чоловіки і жінки. Деякі з них виглядають щасливими, інші - ні. Але знаєте, за зовнішнім виглядом відразу можна сказати, яка пара є щасливою, а яка - ні. Та й навіщо оцінювати когось, якщо є ви самі? Давайте подивимося, які  ознаки щасливої ​​пари (не обов'язково подружньої) виділяють психологи.

       

                   

1. І він, і вона знаходять час один для одного


Це - дуже важливий ознака. Якщо ви проводите час разом, регулярно (хоча б раз на тиждень разом гуляєте), це просто відмінно. Головне - що ви дійсно проводите час разом, а не з комп'ютером або друзями, забуваючи одне про одного.


2. Ви жартуєте разом


Конфлікти ви вмієте перетворити на жарт. І так, якщо у вас приводів для жартів не так багато, що ж, спробуйте відвідувати розважальні заходи. Але якщо ви разом часто смієтеся - ви безумовно щаслива пара.


3. Ви йдете на компроміси один з одним


Іншими словами, ви не намагаєтеся "тиснути" на партнера, щоб відстояти власну точку зору, вважаючи її єдино правильною. Ні, ви обговорюєте якусь проблему спільно, і навіть, есліі вона складна, вирішуєте, йдучи на поступки один одному. В общем-то, всі ми пам'ятаємо історію про двох баранчиків, які зійшлися на вузькому мосту, відмовившись пропустити один одного. В даному випадку вузький міст - це ваші стосунки, які можна легко втратити, якщо не слухати і не розуміти іншу людину.


4. Залишаєте місце для розвитку свого партнера


Буває так, що партнери просто не залишають один одного місця для розвитку, вважаючи, що займатися треба одним і тим же, і цікавитися потрібно теж одним і тим же. Так от, залишатися несхожими один на одного (якщо ви такими були спочатку) - це добре. І не варто "виховувати" свого партнера, намагаючись підстроїти під себе. Різні інтереси обов'язково повинні бути.


 5. Ви не ревнуєте партнера до будь якого "стовпа" 


Постійні ревнощі руйнує стосунки, незважаючи на те, що самі вони можуть бути дуже теплими. Звичайно, без ревнощів навряд чи можна обійтися зовсім, але бувають випадки, коли це почуття перетворюється в патологію. Якщо ви приділяєте надмірно велику увагу місцям, де буває ваша кохана людина, дзвінкам, які він робить, і повідомленнями, які він відправляє і /або одержує, то ви - практично патологічний ревнивець /ревнивиця. Так що намагайтеся взяти себе в руки.


Власне, це і всі ознаки. Можна ще сперечатися з приводу наявності /відсутності інших факторів, але головне вже перераховано. Як вважаєте, все це відповідає дійсності?

Переглядів: 527 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close