08.30.10
ДП «Антонов» запустив виробництво нового транспортного літака Ан-132

      ДП «Антонов» почало виробництво нового багатоцільового транспортного літака Ан-132, повідомляє прес-служба держпідприємства. У проекті, партнерами якого виступили компанії Королівства Саудівська Аравія, активно реалізується програма імпортозаміщення, пошуку нових партнерів і переорієнтації виробництва. Зокрема, її реалізація передбачає використання обладнання всесвітньо відомих авіаційних компаній: Pratt & Whitney Canada, General Electric, Honeywell, Liebherr і Hamilton Sundstrand.


"На сьогоднішній день на ДП" Антонов "завершили етап ескізного проектування літака Ан-132", - повідомляє прес-служба.


Крім того, прийняті основні технічні рішення по конструкції планера літака та складом його обладнання. На Ан-132 встановлять західні двигуни "Pratt & Whitney Canada" PW150 з шестилопатевими гвинтами R408 фірми "Dowty Propellers", системи життєзабезпечення виробництва компанії "Liebherr" і сучасний комплекс авіоніки компанії "Honeywell". Планується використовувати і нову допоміжну силову установку західного виробництва.

Крім того, конструкторське бюро підприємства розпочало випуск документації багатоцільового літака. Перші креслення по планеру Ан-132 вже передані в службу дослідного і серійного виробництва. Згідно з графіком, дослідне виробництво має завершити складання першого льотного екземпляра Ан-132 у другому кварталі 2016 року.

Як наголошується, літак-демонстратор Ан-132 створюється за контрактом з "KACST". Згідно з його умовами, ДП "Антонов", як розробник, береться побудувати перший Ан-132, підняти його в повітря та провести початковий етап випробувань, що забезпечує можливість перельоту цього літака в Саудівську Аравію для демонстрації.


"Наш партнер організовує серію показових польотів з метою демонстрації потенційним замовникам можливостей Ан-132 при різних географічних і кліматичних умовах", - сказав керівник ДП "Антонов" Михайло Гвоздьов. "За результатами цієї промо-акції, планується до підписання новий контракт, що передбачає продовження програми Ан-132 - проведення сертифікації та запуск літака в серійне виробництво", - додав він.


Нагадаємо, що легкий транспортний літак Ан-132 призначений для транспортування різних вантажів масою більше 9 тонн на ближньо- і середньо- магістральних маршрутах. Згідно з попередніми оцінками, потреба ринку становить близько 300 таких літаків.

Джерело: ДП «Антонов»
Переглядів: 300 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close