DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.17.24
Головна » 2016 » Липень » 28 » Зона відчуження Чорнобильської АЕС може відродитися і стати найбільшим центром сонячної енергетики в Україні.
19.00.19
Зона відчуження Чорнобильської АЕС може відродитися і стати найбільшим центром сонячної енергетики в Україні.

      Буквально на днях ми писали про те, що сумарна потужність об'єктів альтернативної енергетики в Україні досягла 1 ГВт. В майбутньому ця цифра може подвоїтися, причому тільки за рахунок сонячної енергетики.

Видання Bloomberg опублікувало досить цікавий матеріал. У ньому розповідається про те, як Чорнобильська зона через тридцять років після катастрофи може відродитися і знову стати центром української енергетики. Як пише видання, зараз Україна тільки шукає інвесторів для розвитку сонячної енергетики поблизу навіки закритих радянських реакторів.

Видання зазначає, що сонячне світло є однією з небагатьох речей, які можна безпечно використовувати в межах зони відчуження площею понад 2500 км2, непридатною для інших видів діяльності з-за постійного радіаційного фону.


Якщо проект буде реалізований, він може перерости у вражаючу ініціативу, яка дозволить використовувати лінії електропередач потужністю 4 ГВт, що залишилися в спадок від ЧАЕС.

Не зайвим буде нагадати про те, що Білорусь вже будує найбільшу в країні сонячну електростанцію на території, що постраждала від вибуху на Чорнобильській АЕС.

Джерело: Bloomberg
Переглядів: 131 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: