DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.08.14
Головна » 2017 » Жовтень » 4 » Злом Yahoo в 2013 році насправді торкнувся абсолютно всіх користувачів - 3 млрд акаунтів!
16.15.27
Злом Yahoo в 2013 році насправді торкнувся абсолютно всіх користувачів - 3 млрд акаунтів!

      Влітку цього року телекомунікаційний гігант Verizon завершив болісно довгий Yahoo і об'єднав придбані активи з існуючим бізнесом AOL в новому дочірньому підприємстві під назвою Oath. І ось зараз нові власники повідомили, що хакерська атака на Yahoo в 2013 році насправді торкнулася не один млрд користувачів, як повідомлялося спочатку, а всі 3 (!) Млрд акаунтів. Тобто, від цієї атаки постраждали абсолютно всі користувачі Yahoo, що робить цей злом найбільшим в історії.

Нові подробиці виявилися під час аналізу, проведеного новими власниками.

«Завдяки новому дослідженню за участю незалежних експертів з кібербезпеки ми дізналися, що від атаки 2013 року постраждали всі користувачі наших сервісів», - йдеться в заяві Oath / Verizon.

Визнаючи факт злому в 2016 році Yahoo заявила, що хакери вкрали імена, адреси пошти, телефони, дати народження, MD5-хеш-кодування паролів і в деяких випадках зашифровані і незашифровані секретні питання з відповідями на них. У той же час, як тоді запевняли в Yahoo, дані про банківські рахунки і кредитні картки хакерам не достались. Втім, зараз вже не можна бути впевненим у цьому на 100%.

Деякі тематичні ресурси радять користувачам, які мають обліковий запис Yahoo, про всяк випадок поставити новий унікальний і складний пароль, придумати нове секретне питання, включити двоетапну перевірку і не видаляти аккаунт найближчим часом.
Переглядів: 167 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: