DVI

Четвер, 22.03.2018, 06.14.49
Головна » 2016 » Жовтень » 27 » Зламані камери і цифрові відеорекордери стали причиною великої DDoS атаки на Twitter, PayPal, Spotify
07.30.16
Зламані камери і цифрові відеорекордери стали причиною великої DDoS атаки на Twitter, PayPal, Spotify

      У п'ятницю на території США була зафіксована найбільша DDoS атака, яка зачепила Twitter, Etsy, Github, Soundcloud, Spotify, PayPal і багато інших сайтів.

Трафік, що ускладнює доступ до серверів, або повністю блокує їх, був викликаний роботою вірусу Mirai, який використав в якості бот-мереж не звичайні ПК, а IoT пристрої, такі як камери стеження і цифрові відеорекордери.

Китайська компанія Hangzhou Xiongmai Technology підтвердила, що Mirai зміг отримати контроль як мінімум над 500 тис її пристроїв, і генерував з їх допомогою трафік, який заважає роботу сервісів на території США.

Згідно з даними компанії Dyn, також зазнала атаки, були зафіксовані десятки мільйонів пристроїв під управлінням Mirai, які беруть участь в DDoS.

Xiongmai радить всім власникам своїх пристроїв, випущених до вересня 2015 року, оновити прошивку, поміняти стандартний пароль, або розірвати з'єднання з Інтернетом.
Переглядів: 121 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: