DVI

П'ятниця, 18.01.2019, 12.22.12
Головна » 2019 » Січень » 2 » Журналісти NYT з'ясували, кому вдалося заробити на падінні біткоіни
16.00.46
Журналісти NYT з'ясували, кому вдалося заробити на падінні біткоіни
      «Зима біткоіна» і його знецінення на 80% змусили багатьох забути криптовалюту як страшний сон. Втім, є і ті, кому на спаді ринку вдалося заробити: як пише NYT, на місце криптовалютних інвесторів прийшли нові «хижаки» - з юридичних контор.

«Ринок впав, і тепер проти всіх подають позови», - каже Чанта Еліжаде, студентка Школи права в Берклі і президент місцевого клубу блокчейн-законодавства.

За її словами, для юристів атмосфера в США - склалася «чудова»: чиновники з Комісії з цінних паперів і бірж усіма силами підтримують позови проти тих, кого вважають аферистами, в той час як численні жертви дивних ICO жадають отримати інвестиції назад в доларах. В результаті сфера захисту інтересів потерпілих на ринку криптовалют зараз зростає як на дріжджях.

«Причому після усвідомлення свого незавидного становища жертви змушені звертатися до юристів якомога швидше, оскільки вчорашні «успішні криптовалютні стартапери», які активно залучали інвесторів, нині масово прагнуть виїхати разом із залишками грошей за межі Штатів і влаштуватися в таких країнах, як Мальта, де закони Не такі суворі і де можна сховатися від американського регулятора», - додали в NYT.


Джерела: NYThightech.plus
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: