DVI

Понеділок, 17.06.2019, 02.04.55
Головна » 2013 » Січень » 28 » Життя з Linux: частина друга - Ігри
16.22.31
Життя з Linux: частина друга - Ігри
                  Хто каже, що на Linux не можна грати ігри? Колись і я казав, та все міняється. Про що і говоритиметься у даній статті.  

Про Linux, як ігрову платформу, зараз, говориться багато. Адже на неї звернули увагу головні рушії цієї індустрії, а саме розробники та виробники заліза. AMD та NVIDIA вже трудяться над новими драйверами, а скориставшись пошуком можна побачити «пристойні» ігри, що портовані під Linux. Браво.

Steam, як гігант цифрової дистрибуції, у цій справі тільки допомагає. За участі компанії проводиться розробка ігор, реклама та популяризація. Чого варта заява, що ігрова приставка Steam працюватиме під Linux.

Отже, повернімось до клієнта Steam. Зараз клієнт перебуває у відкритому beta тестуванні. Щоб спробувати його Ви повинні працювати на Ubuntu 12.04, або її похідних. У нашому випадку тестування відбувалося на Linux Mint 14.

Щоб почати дослідження, клієнт потрібно завантажити з офіційного сайту. Детальна інструкція на англійській мові є у Вікі.

Після завантаження запускаємо клієнт і довантажуємо програму:Після цього у нас з'явиться ярличок:Запускаємо клієнт і створюємо обліковий запис, або використовуємо існуючий:

І все! Ми вже в Steam і на Linux. Рік тому це здавалося неможливим.

Загалом клієнт аналогічний клієнту для платформи Windows. Хоча це beta-тестування, але я не побачив помилок, проблем чи повільної роботи. Все зроблено дуже якісно. До речі: вже є 43 гри для вільної платформи.

Також Вам доступний режим Big Picture, що має величезний курсор, яким можна вбивати віртуальних ворогів що має інтерфейс, який буде зручний при використанні великого телевізора замість монітору.З цього всього скажу, що Linux як ігровій платформі — бути. Навіть дуже добре.
Переглядів: 279 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: