DVI

Вівторок, 24.04.2018, 06.01.16
Головна » 2017 » Липень » 3 » Жителі Бразилії і Китаю - лідери по активному використанню смартфонів
14.00.39
Жителі Бразилії і Китаю - лідери по активному використанню смартфонів
      Всього за кілька років смартфони з просто переносних телефонів перетворилися на справді багатофункціональні пристрої. З їх допомогою сьогодні можна замовити піцу або таксі, здійснювати покупки в інтернеті, відстежувати свій стан здоров'я, спілкуватися з друзями за допомогою текстових повідомлень і багато-багато іншого. Зовсім не дивно, що «розумний телефон» нині вважається невід'ємним атрибутом сучасної людини.

Німецькі соціологи вивчили, жителі яких країн проводять за смартфонами найбільшу кількість часу. За результатами дослідження з'ясувалося, що лідерами «залипання» за телефонним є бразильці. Жителі цієї південноамериканської країни проводять за своїми смартфонами близько 5 годин на день. За ними розташувалися жителі Китаю, які витрачають на телефони по три години на добу. А ось жителі США, Італії, Іспанії, Південній Кореї, Канади і Великобританії проводять за смартфонами в середньому близько 2 годин на день.

Цікаво, що, за словами Томі Ахонена, британського експерта з мобільного зв'язку, сучасні люди перевіряють свої мобільні телефони приблизно кожні 6 хвилин. Це означає, що за весь робочий день - 16 годин - вони встигають перевірити свій телефон щонайменше 150 раз.

На думку Чжу Яншо, дослідника факультету соціальної та інженерної психології Інституту психології при Академії наук Китаю, користувачі просто бояться пропустити щось важливе, оскільки хочуть закінчувати всі наявні справи в найкоротші терміни. В результаті, вони набувають звичку часто крутити смартфон в руках - і не завжди по справі, розповідає психолог.

Причому використання смартфонів часом вже починає межувати з залежністю. Яншо пояснює це тим, що жителям КНР, наприклад, безумовно бракує дозвілля. «Офлайнові» заходи в Китаї - спортивні змагання, художні виставки, туристичні поїздки - сьогодні не користуються попитом. Разом з тим, в країні на даний момент налічується 668 млн активних користувачів інтернету, 8-9% яких отримують доступ до глобальної мережі за допомогою смартфонів. Для цих людей мобільний телефон в кінцевому рахунку перетворився в ту саму віддушину, за допомогою якої вони можуть весело провести час.

Втім, незважаючи на всі переваги мобільних гаджетів, при надмірному їх використанні у користувачів можуть виникнути проблеми зі здоров'ям, попереджає психолог. Так, якщо людина тривалий час проводить час, втупившись у екран телефону, то з часом у нього може погіршитися зір або викривити хребет. Також смартфон погіршує якість сну, якщо користувач «залипає» в ньому вечорами.

Джерело: Сhina Daily
Переглядів: 45 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: