DVI

Субота, 21.07.2018, 22.11.17
Головна » 2018 » Липень » 8 » Житель Японії засуджений на рік тюремного ув'язнення за поширення криптомайнера в складі чітерського ПО
12.16.30
Житель Японії засуджений на рік тюремного ув'язнення за поширення криптомайнера в складі чітерського ПО
      Виявляється, за поширення ПО для прихованого майнінга криптовалюти цілком можна отримати реальний тюремний термін в Японії так точно.

З посиланням на видання Nikkei джерело повідомляє, що житель цієї країни на ім'я Йошида Шинкару був визнаний судом винним у навмисному і несанкціонованому видобутку криптовалюти на комп'ютерах інших людей.

Як повідомляється, Шинкару вмонтував код ПО CoinHive, вірусної JavaScript-програми для прихованого майнінга криптовалюти Monero, в чітерску утиліту, яку поширював через свій блог. Утиліта була завантажена лише 90 разів, перш ніж геймери помітили недобре.

За свій вчинок підсудний отримав вельми жорстке покарання - рік тюремного ув'язнення. Це при тому, що таким, нехай і нечесним способом, він зумів виручити лише $ 45.

Як зазначає джерело, це перший вирок з покаранням у вигляді тюремного ув'язнення за розробку і поширення читів з вбудованим майнінгом. Причому не тільки в країні, але і взагалі в усьому світі. Джерело згадує ще один випадок, коли суд в рамках відповідної справи ухвалив, що використовувати процесорні потужності користувачів для майнінга без їх явного згоди незаконно. Але тоді винний, що завантажив скрипт Coinhive на свій сайт, відбувся штрафом в розмірі $ 909.

Важливо, що в Японії використання читерских ПО в онлайн-іграх є порушенням закону про протидію недобросовісній конкуренції. Ймовірно, це теж зіграло свою роль при винесенні судом вироку в рамках цієї конкретної справи.

Джерело: wccftech
Переглядів: 35 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: