DVI

Середовище, 19.12.2018, 06.17.16
Головна » 2018 » Січень » 10 » Жартівлива криптовалюта Dogecoin не оновлювалася вже більше двох років, але її капіталізація - $ 1,7 млрд
17.55.54
Жартівлива криптовалюта Dogecoin не оновлювалася вже більше двох років, але її капіталізація - $ 1,7 млрд
      Останнім часом на ринку криптовалюти все частіше відбуваються досить дивні метаморфози. Тільки минулого місяця ми розповідали про гру CryptoKitties з віртуальними криптокотятами, продаваними за ціною понад $ 100 тис. Тепер же ресурс Mashable пише про криптовалюту, назву якої переважна більшість напевно і не чуло до цього. Мова про проект Dogecoin, названої в честь інтернет-мема Doge.

Вся принадність у тому, що ця криптовалюта, яка від початку була задумана як жарт, зараз відрізняється досить серйозною ринковою капіталізацією - близько $ 1,7 млрд на момент написання цих рядків (дані Coinmarketcap). І це при тому, що вже більше двох років жодних програмних оновлень з поліпшень для Dogecoin не виходило. За словами творця Dogecoin, ситуації на кшталт цієї - «поганий знак» для ринку криптовалюти в цілому.

Джексон Палмер, який зараз працює менеджером по продуктам в Adobe, створив Dogecoin - непримітний клон біткоіна - в 2013 році. За деякий час до того, як біткоін став глобальним феноменом, Dogecoin заручився сильною підтримкою спільноти, в основному за рахунок асоціацій з інтернет мемом Doge (так, це фіаско братан) і жартів.

Чотири роки - це досить великий термін за мірками ринку криптовалют і в міру розвитку проекту ціна цієї жартівливої криптовалюти неухильно росла. А на самому початку цього року загальна вартість всіх догікоінів перевалила за $ 2 млрд. І це викликало якісь побоювання як у самого Палмера, так і у всього криптосуспільства.

Як повідомляється, Dogecoin не має ніяких очевидних переваг над іншими криптовалютами. Крім того, оновлення для неї не виходили вже більше двох років. Творець Dogecoin, який продав всі свої догікоіни ще в 2015 році, вважає, що це нічим непідкріплене зростання ціни виключно спекулятивне і це міхур, який неминуче лусне.

Відзначимо, що приблизно те ж саме Палмер каже про Ripple, ще однією криптовалютою, яка показує вражаючі темпи зростання і зараз є другою за ринковою капіталізацією після біткоіна.

Палмер стверджує, що в нинішньому своєму стані ринок криптовалют - це великий міхур. У той же час Палмер не дає будь-яких конкретних прогнозів щодо того, коли ця бульбашка лусне, але сподівається, що хвиля негативу, внаслідок величезних фінансових втрат, в остаточному підсумку не зможе повністю заглушити технологічні інновації та інтерес до віртуальної валюти як такої.

Останнім часом подібні заяви щодо криптовалюта звучать все частіше, і більш оптимістично налаштовані щодо криптовалюта користувачі вже не сприймають їх серйозно. І не можна сказати, що це добре, адже питання є і до біткоіна, а до проектів на кшталт Dogecoin їх ще більше.

Джерело: Mashable
Переглядів: 62 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: