DVI

Вівторок, 24.04.2018, 21.20.47
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Збої в роботі iOS-пристроїв трапляються частіше, ніж у моделей з Android
09.15.35
Збої в роботі iOS-пристроїв трапляються частіше, ніж у моделей з Android

      Фахівці аналітичної компанії Blancco Technology Group підготували новий звіт, в якому зведена статистика збоїв мобільних пристроїв на двох найпопулярніших програмних платформах - iOS і Android. Дані в звіті відносяться до третього кварталу 2016 року і свідчуть про те, що iOS в плані стабільності сильно програє Android.

Згідно з даними Blancco, за період з липня по вересень збої в роботі своїх пристроїв спостерігалися у 62% користувачів iOS, тоді як серед представників табору Android цей показник значно нижче - 47%.

Максимальне число збоїв було зафіксовано на iPhone 6 - на нього припадає 13% всіх випадків, зафіксованих фахівцями Blancco Technology Group. Друге місце в цьому антирейтингу між собою поділяють iPhone 6s (9%) і Apple iPhone 5s (9%). Трійку призерів замикає iPhone 6s Plus з показником 5%. У звіті наголошується, що чимала частина скарг припала на проблеми, пов'язані з встановленням оновлення iOS 10.


Що ж стосується Android, тут найбільше число скарг зібрали смартфони компанії Samsung (11%), за нею йдуть Xiaomi (4%), Lenovo і Sony (по 3%), Motorola / LeMobile / Sharp (2%). Якщо говорити про конкретні моделі, то сильніше інших «відзначився» LeEco Le 2 (13%). Друге і третє місце рейтингу найбільш проблемних Android-смартфонів закріплено за Xiaomi Redmi 3S / Xiaomi Redmi Note 3 (по 9%) і Samsung Galaxy S7 Edge (5%).

Якщо розглядати збої в додатки, то на iOS подібні неприємності траплялися частіше, ніж на Android - 65% проти 25%.


Самим нестабільним додатком на iOS виявилося Instagram (14%), за ним з невеликим відривом розташувалися Snapchat (12%) і Facebook (9%). На Android найчастіше «вилітали» системні програми, такі як IMS Service (32%), Address Book (12%) і Google Play Services (10%).

Джерело: BlanncoTechnology і phonearena
Переглядів: 154 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: