DVI

Середовище, 19.12.2018, 05.34.55
Головна » 2018 » Січень » 13 » Засновник порностартапа Fantasy Market провів ICO мінімум на $ 4,4 млн і зник
15.49.49
Засновник порностартапа Fantasy Market провів ICO мінімум на $ 4,4 млн і зник
      Останнім часом з'являється все більше стартапів, найчастіше це саме технологічні проекти з різних областей, які для виходу на ринок використовують ICO. І тут треба бути особливо уважним, оскільки ця форма залучення інвестицій - досить ризикована і дуже сумнівна затія. Підтвердженням тому може служити ситуація з стартапом Fantasy Market, який нібито хотів зробити сервіс трансляції порно, де для оплати буде використовуватися власна криптовалюта - токени FMtoken, якщо бути точним. Зараз вже зрозуміло, що ніякого сервісу точно не буде і ще невідомо, чи зможуть інвестори повернути свої кровні.

Як повідомляє NYPost, чотири інвестори, що вклалися в Fantasy Market, заявили про те, що CEO стартапа Джонатан Лукас таємничим чином зник, прихопивши з собою гроші, зібрані в рамках IСO.

Саме ICO Fantasy Market проходило з вересня по грудень 2017 року. Засновник проекту розраховував залучити таким чином до $ 25 млн. Така сума була вказана в технічній документації - інвестиційному плані стартапу.

Неясно, наскільки близько Лукасу вдалося підібратися до заповітної мети в $ 25 млн. У листопаді минулого року він публічно говорив про суму в понад $ 2 млн. Хоча ще раніше в закритих чатах звучала цифра в $ 4,4 млн.

Інвестори вже звинуватили засновника Fantasy Market в шахрайстві і зажадали повернути гроші, але оскільки в більшості країн криптовалюта і ICO поки знаходяться поза правовим полем, положення сильно утруднено.

Справедливості заради відзначимо, що одному з інвесторів вдалося повернути гроші, пригрозивши поліцією і ФБР. Але він нарікає, що отримав суму в ефірах по вересневого курсу, тоді як зараз криптовалюта коштує втричі дорожче.

Інший інвестор припустив, що Лукас міг використовувати гроші інвесторів для торгівлі криптовалютою. На офіційному сайті проекту йдеться, що кошти інвесторам повернуть протягом трьох-п'яти днів.

Джерело: NYPost
Переглядів: 69 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: