DVI

Субота, 21.04.2018, 12.52.06
Головна » 2016 » Грудень » 16 » Запущена європейська навігаційна система Galileo
13.00.07
Запущена європейська навігаційна система Galileo
      Буквально тільки що в Брюсселі відбулася церемонія запуску системи європейської супутникової навігаційної системи Galileo. Зараз вона працює в обмеженому режимі.

Зараз орбітальне угруповання Galileo складається з 18 супутників, ще 8 будуть запущені протягом двох років. В кінцевому підсумку число апаратів планують довести до 30 штук.

Очікується, що з повноціним угрупованням в 24 супутники Galileo дозволить визначати місцезнахоження на землі з точністю до одного метра, що в кілька разів перевищує точність роботи американської GPS або російської ГЛОНАСС. Для підвищення точності в європейських супутниках використовували атомний годинник з похибкою не більше однієї мільярдної частки секунди.

Приймачі на землі зможуть поєднувати сигнали Galileo з даними від інших систем, як це вже відбувається в дводіапазонних GPS / ГЛОНАСС пристроях. Про готовність випускати нові мікросхеми вже заявили Qualcomm, Intel і Broadcom.

Створення Galileo почалося в 1999 році, загальний бюджет системи до 2020 року становить понад 10 мільярдів євро. Перші супутники були запущені на орбіту в 2011 році.

Джерело: meduza.io
Переглядів: 177 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: