DVI

Субота, 18.08.2018, 12.57.47
Головна » 2018 » Липень » 18 » Запланована на сьогодні в Steam «королівська битва» Fear the Wolves відкладена до кінця літа
13.49.07
Запланована на сьогодні в Steam «королівська битва» Fear the Wolves відкладена до кінця літа
      Сьогодні українська «королівська битва» Fear the Wolves повинна була з'явитися в магазині контенту Steam в режимі Early Access, проте цього не сталося, так як розробники занадто оптимістично підійшли до оцінки готовності гри до релізу. За словами творців проекту, на його доведення буде потрібно ще як мінімум «кілька тижнів», при цьому точну дату релізу замінили на розмиту «до кінця літа».Геймстудія Vostok Games прийняла дане рішення після того, як ознайомилася з відгуками і побажаннями учасників закритого бета-тестування гри Fear the Wolves. Розробники вирішили продовжити цей режим до моменту випуску гри в Steam, щоб зібрати ще більше федбеків і переконатися в тому, що всі головні проблеми вирішені. Завтра має вийти чергове велике оновлення гри.

Творці проекту відзначили, що бета-тестери вельми позитивно відгукуються про базову ігрову механіку, включаючи геймплей, взаємодія з оточенням, динамічна зміна погоди і т.д. Саме тому вони не хочуть псувати репутацію проекту через низку прикрих технічних проблем, здатних зіпсувати перше враження.

Таким чином, гра Fear the Wolves повинна з'явитися в Steam в режимі Early Access до кінця літа, а повноцінний реліз гри на ПК і консолях запланований на 2019 рік.

Джерело: Vostok Games
Переглядів: 16 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: