DVI

Субота, 21.04.2018, 07.08.17
Головна » 2016 » Серпень » 8 » Закритий бета Quake Champions стартує в 2017 році, а поки розробники виклали перший геймплейний ролик гри
13.30.32
Закритий бета Quake Champions стартує в 2017 році, а поки розробники виклали перший геймплейний ролик гри

      На QuakeCon 2016 директор студії id Software Тім Уїллітс вперше розкрив безліч нових подробиць про гру Quake Champions, а також представив перший ігровий відеоролик цього динамічного шутера.

Уїллітс познайомив присутніх з чотирма чемпіонами, представленими в відеоанонс на Е3 - вже відомими Ranger і Visor, а також з новачками - Nyx і Scalebearer. Глядачам була показана серія коротких епізодів, присвячених кожній з них здібностей, про які можна дізнатися докладніше з відеоролика. Крім цих чотирьох персонажів Уїллітс показав ще одного повернувшогося чемпіона, Anarki, довготелесого фаната швидкості з ховербордом. Він також натякнув ще на трьох героїв (не називаючи імен) і розповів, що, коли проект увійде в стадію закритої бети, гравці зможуть вибрати мінімум з дюжини чемпіонів.

У кращих традиціях Quake, гравець отримає цілий арсенал потужного, не схожу одну на одну зброю, кожна з яких буде чимось знайоме ветеранам серії.

«Ніяких викладок, ніякого обмеження на кількість носимої зброї, - запевнив Уїллітс. - Підбирайте зброю прямо в бою або шукайте його у вбитих суперників. Так видобувається зброя в Quake».

Quake Champions перейде в стадію закритою бети в 2017 році, так що вже дуже скоро гравці отримають доступ до цього шутеру від першої особи з битвами на арені. З огляду на майбутнє створення ліг, проведення турнірів і багато іншого, на думку розробників Quake Champions обіцяє стати новим локомотивом кіберспорту.

Джерело: Bethesda
Переглядів: 149 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: