DVI

Вівторок, 24.04.2018, 02.00.09
Головна » 2016 » Грудень » 5 » Загоряння акумуляторів смартфонів Galaxy Note7 могли стати наслідком дуже тісної внутрішньої компоновки
18.00.24
Загоряння акумуляторів смартфонів Galaxy Note7 могли стати наслідком дуже тісної внутрішньої компоновки
Виробники смартфонів постійно намагаються зробити свої пристрої тонше і компактніше, з мінімальними бічними гранями дисплеїв і з максимально можливою комплектацією. Часто такий підхід викликає захват у споживачів, але іноді трапляються проколи. За даними Instrumental, саме занадто агресивний підхід до внутрішнього дизайну викликав проблеми з батареями в смартфоні Samsung Galaxy Note7.

Акумуляторна батарея являє собою конструкцію, що включає два електроди і два шари просочених електролітом розділових полімерів. Розділовий шар відокремлює позитивний електрод (катод з оксиду кобальтата літію) від негативного електрода (анод з графіту) і дозволяє іонам переміщатися між електродами. Якщо ж відбувається прямий контакт електродів, настає нагрівання електроліту, що може призвести до вибуху або займання.

У звичайних умовах такого контакту не відбувається. Але інженерам Samsung потрібно було створити тонкий смартфон з батареєю високої місткості. Обмежені вимогами дизайну, вони використовували батарею з тонким розділовим шаром. Таким чином, в результаті виникший на смартфон тиск (наприклад, при носінні апарату в задній кишені брюк і періодичному сидінні) могло статися продавлювання розділового шару, що призводило до контакту між катодом і анодом з відповідними наслідками.

Виявити подібні проблеми внутрішнього дизайну повинні були тести. Але тести батарей вимагають великої кількості часу (в деяких випадках можуть займати до року) і великої кількості батарей (тисяч примірників). Не виключено, що нові батареї, що використовувалися в Galaxy Note7, не пройшли такий тривалий і суворий процес тестування. Це і призвело до виникнення проблем і подальшого відкликання моделі з ринку.

Джерело:
phonearena, instrumental
Переглядів: 168 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: