DVI

Вівторок, 23.01.2018, 02.08.20
Головна » 2017 » Червень » 13 » Загальна кількість електромобілів у світі перевищило позначку 2 млн примірників, з яких 1,2 млн «чистих» електромобілів і 0,8 млн гібриди
14.00.27
Загальна кількість електромобілів у світі перевищило позначку 2 млн примірників, з яких 1,2 млн «чистих» електромобілів і 0,8 млн гібриди

      Міжнародне енергетичне агентство (International Energy Agency, IEA) опублікувало монументальний 70-сторінкову доповідь про поточний стан ринку електромобілів і гібридних автомобілів. Кількість цікавої інформації в доповіді просто зашкалює, так що ми настійно рекомендуємо всім зацікавленим ознайомитися з ним в першоджерелі. Для тих же, кому лінь вивчати такий обсяг інформації, наведемо найбільш цікаву статистику.

Отже, за даними IEA, в минулому році кількість електромобілів у всьому світі перевищило 2 млн примірників - враховувалися як повністю електричні автомобілі (all-electric, BEV), так і підключаємі гібриди (plug-in hybrid vehicles, PHEV). При цьому тільки за 2016 рік у світі було продано близько 750 тисяч електромобілів, що вказує на досить високі темпи зростання.

Лідером за часткою електромобілів в загальних продажах автомобілів як і раніше є Норвегія з поки недосяжним для конкурентів результатом 29% (тобто практично кожен третій проданий автомобіль в Норвегії є електричним). На другому місці Нідерланди з показником 6,4%, на третьому - Швеція з часткою 3,4%, а Китай, Франція і Великобританія замикають список кращих в даній категорії з приблизно однаковим результатом близько 1,5%.
До 2015 року найбільшою кількістю електромобілів могли похвалитися в США. Однак в 2016 році це звання було відібрано Китаєм, на території якого в даний момент знаходиться приблизно третина всіх існуючих в світі електромобілів. Тільки за минулий рік там було придбано близько 40% (336 тис. примірників) від усієї кількості проданих електромобілів, що вдвічі більше, ніж той же показник в США (160 тис. примірників).

Цікаво, що ринок Китаю зростає не тільки за рахунок класичних легкових електромобілів - там вже більше 200 млн електричних двоколісних засобів пересування (мотоциклів, мопедів, велосипедів і т.д.) порядку 3-4 млн низькошвидкісних електромобілів (low-speed electric vehicles, LSEVs ) і понад 300 тисяч електроавтобусів.

Ще раз нагадаємо, що повний звіт можна знайти за наступним посиланням.

Джерело: International Energy Agency
Переглядів: 85 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: